Logona Krém na ruce, Granátové jablko 50 ml

Logona Krém na ruce, Granátové jablko 50 ml

Krém na ruce granátové jablko a Q10 pečuje o pokožku rukou a díky cenným přírodním ingrediencím ji vyživuje a hydratuje, ale také zpevňuje a navrací pružnost a pevnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém na ruce Logona granátové jablko a Q10 pečuje o pokožku rukou a díky cenným přírodním ingrediencím ji nejen dokonale vyživuje a hydratuje, ale také zpevňuje a navrací pružnost a pevnost. Unikátní složení s Q10 zlepšuje elasticitu pokožky, regeneruje pleť a aktivuje přirozenou obnovu buněk, čímž chrání namáhanou pokožku rukou před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a volnými radikály.

Kombinace kokosového, slunečnicového a sojového oleje proniká do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky. Tyto účinky ještě zesiluje olej, výtažek a šťáva ze semen granátového jablka. To je bohaté na množství látek, které podporují obnovu buněk, intenzivně regenerují pokožku a napomáhají předcházet projevům stárnutí.

O hloubkovou výživu namáhané pokožky rukou a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Použití: Přiměřené množství krému vetřete do pokožky rukou a nechte vstřebat. Používejte pravidelně, ideálně vždy po umytí rukou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?