Lavera Krém na ruce pomeranč a rakytník, Body Spa 75 ml

Lavera Krém na ruce pomeranč a rakytník, Body Spa 75 ml

Šťavnatá vůně krému na ruce s pomerančem a rakytníkem povzbudí organismus a navodí dobrou náladu. Pečující oleje dodají pokožce výživu, vitaminy z rakytníkových výtažků regenerují a revitalizují buňky. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šťavnatá vůně krému na ruce Lavera Body Spa s pomerančem a rakytníkem povzbudí organismus a navodí dobrou náladu. Pečující bio oleje dodají pokožce výživu. Vitaminy z rakytníkových výtažků regenerují a revitalizují buňky. Díky lehkému složení se krém rychle vstřebává a nezanechává ruce mastné a ulepené. 

Organický jojobový a slunečnicový olej obsahují řadu vitaminů rozpustných v tucích a nenasycené mastné kyseliny. Tyto antioxidační látky pomáhají regenerovat pokožku a zabraňují jejímu poškozování volnými radikály. Oleje pleť promašťují a zvlhčují. Vytvářejí na ní také ochrannou hydrolipidovou vrstvu, která ji chrání před opětovným vysycháním.

Výtažek z rakytníku řešetlákového je bohatý především na vitaminy C a E, které mají výborné regenerační účinky. Napomáhají obnově kožních buněk a eliminují první příznaky stárnutí, které jdou často vidět právě na opomíjené pokožce rukou. Citrusová vůně pomeranče se v aromaterapii používá k odplavení starostí, dobití energie a celkovému povzbuzení. 

Použití: Nanášejte na pokožku rukou podle potřeby a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?