Nobilis Tilia Krém neutrální - vyřaz 100 ml

Nobilis Tilia Krém neutrální - vyřaz 100 ml

Neutrální krém pečuje o citlivou pokožku náchylnou k podráždění díky jemnému složení bez parfemace a éterických olejů. Zjemňuje, vyživuje do hloubky a chrání před podrážděním a vznikem alergií.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Neutrální krém Nobilis Tilia pečuje o citlivou pokožku náchylnou k podráždění díky jemnému složení bez přidané parfemace a éterických olejů. Výživný krém pokožku zjemňuje, vyživuje ji do hloubky a zároveň chrání před podrážděním, začervenáním a vznikem alergií.

Neutrální krém vyživuje přecitlivělou pokožku do hloubky díky složení bohatému na množství olejů ze sójy a mandlí. Obzvlášť sójový olej je zdrojem lecitinu a množství vitaminů, které udržují pleť zdravou, pružnou a odolnou vůči nepříznivým vnějším vlivům i nejrůznějším kožním onemocněním. Mandlový olej se stará o zjemnění citlivé pleti, vyživuje ji do hloubky a zároveň poskytuje ochranu před dehydratací.

Výživné oleje v kombinaci se včelím voskem vytvoří na pokožce lehký film, který pleť spolehlivě ochrání před podrážděním či přesušením. Díky výživnému složení bohatému na lecitin a množství vitamínů je spolehlivě postaráno i o tu nejcitlivější pokožku náchylnou k častému podráždění, alergiím, dermatitidě, lupénce či jiným kožním onemocněním.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat.

Tip: Neutrální krém můžete používat samostatně či do něj před použitím přimíchat pár kapek éterického oleje podle typu vaší pleti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Složení / Lucie 15. 2. 2016 13:24

Prosím o vložení informace o složení výrobku. Velmi děkuji.

Skvělý hydratační krém / Mia 6. 6. 2015 09:28

Krém bezvadně hydratuje a zanechává pleť krásně hebkou po celý den. Poradí si i s velmi suchými partiemi. Má lehkou texturu, takže nezanechává na pleti mastný film.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?