La Chévre Krém ochranný pro muže Cellfresh K kiwi, SymBio 30 ml

La Chévre Krém ochranný pro muže Cellfresh K kiwi, SymBio 30 ml

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk kiwi přináší regeneraci, hydrataci, omlazení a dlouhodobou aktivní ochranu pleti. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. Chrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění aktivních látek přímo v místě působení.

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk kiwi přináší regeneraci, hydrataci, omlazení a dlouhodobou aktivní ochranu pleti. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. Chrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění aktivních látek přímo v místě působení. Čerstvé buňky extrahované z plodů kiwi obsahují přírodní antioxidanty - vitamín C, vitamín E a polyfenoly, které společným účinkem v pokožce dosahují intenzivní antioxidační aktivitu. Protein a tuk kozího mléka vytváří přírodní antioxidační a vitalizující systém s omlazujícími účinky. Avokádový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny a má zklidňující účinky.

certifikáty:
vhodné pro: muže
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

produktová řada: SYMBIO
* určena pro dodání energie pokožce
* základ je utvořen směsí kozího mléka, tuku, syrovátky a olivového oleje
* obsahuje výtažky léčivých rostlin, které aktivují přirozenou regeneraci pokožky a posílení imunity
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Malé množství krému rozetřete jemnými pohyby a poklepy na jednotlivé části obličeje i okolo očí. Krém se rychle vstřebá do pokožky. Doporučujeme používat i další produkty z řady SymBio.
složení: syrovátka z kozího mléka, mléčný tuk, výtažek z kiwi, avokádový olej

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: