Lavera Krém opalovací pro kojence a děti SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Lavera Krém opalovací pro kojence a děti SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Opalovací krém pro kojence a děti Lavera Sun SPF 30 intenzivně chrání jemnou dětskou pokožku, brání jejímu spálení i podráždění a zároveň o ni intenzivně pečuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací krém pro kojence a děti Lavera Sun SPF 30 intenzivně chrání jemnou dětskou pokožku, brání jejímu spálení i podráždění a zároveň o ni intenzivně pečuje. Účinné složení plné rostlinných výtažků a olejů pokožku zjemňuje, zklidňuje a eliminuje případné začervenání, zatímco o ochranu před slunečními paprsky se postarají minerální filtry.

Jemný opalovací krém se efektivně postará o dětskou pleť i citlivou pokožku dospělých díky pečujícímu složení na bázi minerálních UV filtrů a rostlinných másel a olejů. Ty na pokožce vytvoří lehký ochranný film, který spolehlivě odrazí sluneční paprsky a zabrání tak spálení či podráždění pleti.

Krém chrání pokožku nejenom před spálením, ale také před dehydratací a začervenáním. Obsažené bambucké máslo společně s jojobovým olejem a vitaminem E jemnou pleť skvěle vyživují, posilují a eliminují případné podráždění. Citlivá dětská pleť je skvěle ochráněna před negativními účinky slunečních paprsků díky přirozenému SPF 30 a současně zklidněna a vyživena do hloubky.

Použití: Malé množství krému aplikujte před pobytem na slunci na suchou čistou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete. Aplikaci opakujte po každém koupání.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?