Henep Krém při atopii a lupence Psoriadyn 100 ml

Henep Krém při atopii a lupence Psoriadyn 100 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

PSORIANOL jeje přírodní bioaktivní krém speciálně vyvinutý pro komplementární každodenní péči při projevech psoriázy, seborrhoického a atopického ekzému. Obsahuje BIO konopný a dýňový olej, rašelinu, ceramidy a panthenol. Vysokým obsahem účinných látek a pravidelným používáním aktivuje PSORIANOL přirozené regenerační a hojivé vlastnosti pokožky. Zvláčňuje, snižuje svědění, omezuje výskyt suchých š

PSORIANOL jeje přírodní bioaktivní krém speciálně vyvinutý pro komplementární každodenní péči při projevech psoriázy, seborrhoického a atopického ekzému. Obsahuje BIO konopný a dýňový olej, rašelinu, ceramidy a panthenol. Vysokým obsahem účinných látek a pravidelným používáním aktivuje PSORIANOL přirozené regenerační a hojivé vlastnosti pokožky. Zvláčňuje, snižuje svědění, omezuje výskyt suchých šupin na pokožce a zlepšuje celkový stav pokožky. Vhodný i pro těhotné a děti od 7 let.

certifikáty: CPK BIO
vhodné pro: lébu psoriázy
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal s dávkovačem

použití: Je vhodný při projevech psoriázy, lupenky, seberrhoického a atopického ekzmu. Poskytuje poškozené pokožce hydrataci a ochranu. V žádném případě neotvírejte dávkovač a nedotýkejte se krému v něm. Dotyk aktivuje biochemickou reakci, která má za následek zásadní snížení životnosti krému. Vzhledem ke konsistenci krému může být při první aktivaci potřeba vícenásobně stisknout dávkovač aby došlo k jeho spuštění.
složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Cucurbita Pepo Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Peat Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Alcohol Glyceryl Stearate, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Panthenol, Evening primrose oil / Palm oil aminopropanediol esters, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Bisabolol, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Clementina Peel Oil

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: