Cattier Krém proti vráskám Anti-Age 50 ml

Cattier Krém proti vráskám Anti-Age 50 ml

Krém proti vráskám Cattier pomáhá regenerovat zralou stárnoucí pokožku, udržuje ji vláčnou na dotek a pružnou a pevnější na pohled. Tenčící se pleť skvěle posiluje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém proti vráskám Cattier pomáhá regenerovat zralou stárnoucí pokožku, udržuje ji vláčnou na dotek a pružnou a pevnější na pohled. Složení bohaté na množství vitaminů a antioxidantů tenčící se pleť skvěle posiluje, dodává jí zdravý pěstěný vzhled a eliminuje viditelnost vrásek. Stávající vrásky a linky zjemňuje a chrání pokožku před vznikem nových.

Pečující krém dopřeje zralé pokožce množství živin podporujících přirozenou regeneraci pleťových buňek. Spojení arganového, slunečnicového a kokosového oleje společně s růžovou vodou stárnoucí pokožku posiluje, zanechává ji pružnou a vláčnou. O zdraví stárnoucí pleti se také stará kombinace extraktů z buku lesního, chlorelly a také měsíčku lékařského, udržují pleť v rovnováze a revitalizují ji.

Díky krému získává zralá pokožka potřebné živiny i hydrataci, je posílena před nepříznivými vlivy, a tím pádem i vznikem vrásek a ztrátou elasticity. Navíc získává sjednocený vzhled i barvu, je na dotek jemná, pružnější a snadněji se regeneruje.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?