Mastic spa Krém proti vráskám, Terra Men 50 ml

Mastic spa Krém proti vráskám, Terra Men 50 ml

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.Omlazující krém pro muže. 24hodinový krém proti vráskámPopis: Kombinace mastichy, vodorozpustného proantocyanidinu z hroznových jader a vitaminu E mají stahující účinky a účinek proti vráskám. Minimalizuje podráždění pokožky a výtažky z měsíčku a zeleného čaje má hojivé účinky. Pokožka si udrží mladiství a rozzářený vzhled.Obsah balení: 50mlzemě původu značky: Ř

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.

Omlazující krém pro muže.
24hodinový krém proti vráskám
Popis: Kombinace mastichy, vodorozpustného proantocyanidinu z hroznových jader a vitaminu E mají stahující účinky a účinek proti vráskám. Minimalizuje podráždění pokožky a výtažky z měsíčku a zeleného čaje má hojivé účinky. Pokožka si udrží mladiství a rozzářený vzhled.

Obsah balení: 50ml


země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Mastic Spa Terra Men

Typy pleti: anti age

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?