Nobilis Tilia Krém Rosa Canina 100 ml

Nobilis Tilia Krém Rosa Canina 100 ml

Lehký krém Nobilis Tilia Rosa Canina pečuje o zralou suchou pokožku díky obsahu rostlinných výtažků a olejů. Ty dodávají pokožce potřebnou hydrataci a zároveň ji posilují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehký krém Nobilis Tilia Rosa Canina pečuje o zralou suchou pokožku díky obsahu rostlinných výtažků a olejů. Ty dodávají pokožce potřebnou hydrataci a zároveň ji zjemňují, posilují a navrací ztracenou vitalitu a elasticitu. Krém má báječnou jemnou vůni díky růžové vodě, která uzamyká v pleti tolik potřebnou hydrataci a chrání ji před vznikem podráždění.

Základ krému tvoří voda z damašské růže, která pokožku zklidňuje, zjemňuje a hydratuje. Mírní otoky, začervenání a dodává pleti zdravý pěstěný vzhled. Růžová voda v kombinaci s mandlovým a jojobovým olejem o suchou náročnou pleť pečují, dodávají jí potřebné živiny a vitaminy a uzamykají v pokožce tolik potřebnou hydrataci.

Díky jedinečné kombinaci růžové vody a pečujících olejů je o zralou pleť bohatě postaráno. Růže pleť zjemňuje a zklidňuje, zatímco oleje dodávají výživu a pokožku posilují. Příjemná květinová vůně krému vás příjemně naladí, uklidní a zpříjemní ranní vstávání.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na odlíčenou pokožku obličeje. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?