Argital Krém s violkou při dermatitidě 50 ml

Argital Krém s violkou při dermatitidě 50 ml

  • Bez DPH 264 Kč

Lehký krém s výtažky z violky pečuje o jemnou pokožku náchylnou k alergiím, vyrážkám, dermatitidě i jiným kožním onemocněním. Zelený jíl v kombinaci s měsíčkem pokožku zklidňuje a zároveň léčí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehký krém s výtažky z violky Argital pečuje o jemnou pokožku náchylnou k podráždění a alergiím. Díky množství přírodních výtažků je pokožka zklidněna, tonizována a ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy. Krém nejenže vyrovnává barevný tón pleti, ale je také výborným pomocníkem při lupénce i nejrůznějších druzích dermatitidy.

Výtažky z violky trojbarevné mají výborné čistící a regenerační vlastnosti, pokožku zklidňují a chrání ji před opětovným podrážděním či vznikem drobných zánětů. Violka napomáhá hojení pleti, zatímco zelený jíl ji zklidňuje, dezinfikuje a odvádí přebytečný kožní maz. O dezinfekci a zklidnění se také postarají oleje z levandule, pinie, meduňky, citrusových plodů a mnohých dalších. Ty krému dodávají příjemnou vůni a také pečují o pokožku, působí antibakteriálně a antimykoticky, brání vzniku zánětů a urychlují regeneraci pokožky.

Obsažené rostlinné výtažky a oleje pleť zklidňují, zjemňují a vyrovnávají její barevný tón. Krém působí blahodárně při dermatitidě, lupénce i jiných kožních onemocněních, zabrání šíření vyrážky a díky obsahu zeleného jílu a měsíčku lékařského aktivně napomůže regeneraci pleti.

Péče pro nejcitlivější pokožku

Krém s violkou s violkou Argital je určen pro problematickou pokožku, která reaguje přecitlivěle na vnější vlivy či se potýká s některým z kožních onemocnění, jako je lupénka, atopický ekzém či dermatitida. Tento lehký, avšak vydatný krém dodá pleti dostatečnou výživu, aniž by ji zatížil a dlouhodobě pomáhá chránit pokožku před podrážděním a reakcemi z přecitlivělosti. 

Přírodní výtažky

Pleťový krém s violkou obsahuje přírodní ingredience ve vysoké kvalitě a naopak v něm nenajdete žádné potenciálně dráždivé syntetické látky, jako je umělá parfemace, barviva či parabeny. Základem krému je mandlový olej, který je výborně snášen i tou nejcitlivější pletí. Mandlový olej pomáhá v pleti uchovat hydrataci, a tak ji chrání proti vysušení a nepříjemnému pnutí. Zároveň podporuje regeneraci pleti a urychluje hojení případných nedokonalostí.

Zklidněná a zdravá pleť

Zelený jíl pak pokožku šetrně dezinfikuje a chrání ji proti ucpávání pórů, zatímco výtažek z z violky trojbarevné má zklidňující účinky a podporuje obnovu buněk. Violka tak urychluje hojení pleti a zároveň působí protizánětlivě a antibakteriálně. Výtažek z měsíčku lékařského a esenicální olej z levandule a pelargonie chrání pleť proti podráždění a přinášejí okamžitou úlevu od nepříjemného pnutí, svědění či zarudnutí. Po použití tohoto krému tak bude vaše pleť rychle zklidněn a zároveň bude zářit zdravím. 

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu. Lehce vmasírujte a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?