Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Alva Krém vyrovnávací, Rhassoul 75 ml

Alva Krém vyrovnávací, Rhassoul 75 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Vyrovnávací krém Rhassoul pečuje o smíšenou pokožku díky obsahu rostlinných olejů a másel. Ty uzamykají v pleti hydrataci, vyživují suchá místa pokožky a zároveň matují mastnější T-zónu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vyrovnávací krém Alva Rhassoul pečuje o náročnou smíšenou pokožku díky obsahu rostlinných olejů a másel. Ty uzamykají v pleti tolik potřebnou hydrataci, vyživují suchá místa pokožky a zároveň matují mastnější T-zónu. Krém je navíc obohacen o antibakteriální oleje, které eliminují výskyt akné a dalších nedokonalostí.

Vyrovnávací krém je výborným pomocníkem v péči o smíšenou pokožku, kterou matuje, vyživuje a chrání v jednom kroku. Základ krému tvoří jojobový olej, bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Olej pokožku regeneruje, uzamyká hydrataci v hlubších vrstvách pleti a současně eliminuje výskyt akné a jiných nedokonalostí.

Jojobový olej v kombinaci se šťávou z Aloe vera pokožku efektivně hydratuje, zjemňuje a mírní podráždění, zatímco antiseptické oleje z tea tree a ylang ylang chrání pleť před vznikem akné a pupínků. Účinná kombinace rostlinných látek a výtažků pokožku vyživuje, stabilizuje funkce mazových žláz a zároveň sjednocuje barevný tón pleti.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na pokožku obličeje. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťový krém v kombinaci s ostatními produkty řady Alva Rhassoul.

Typy pleti: smíšená pleť

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?