Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele med 50 g,1 ks

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele med 50 g,1 ks

Skladem > 10 ks

Krémová koupelová kulička se sladkou vůní medu promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel a bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano s vůní medu promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje i kousky ovesných vloček, které mají výborné zklidňující a pečující účinky. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Med má sladkou uklidňující vůni a perfektně se tak hodí pro chvilky odpočinku po dlouhém náročném dni. Kromě příjemné vůně pečuje o pokožku celého těla, působí protizánětlivě a hojivě. Navíc, v kombinaci s ovesnými vločkami pokožku účinně zjemní, zklidní a posílí.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamin E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je po koupeli nejen krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Za mě ne / Kateřina 17. 8. 2018 20:32

Příjemná vůně, pokožka mi ale po koupeli zvláště vyživená nepřišla. Navíc po vypuštění vody byla vana mastná a zanesená olejem. Znova určitě ne.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?