MÁDARA Krémový olej kakao a švestka, Baby & Kids 85 ml

MÁDARA Krémový olej kakao a švestka, Baby & Kids 85 ml

Krémový olej Baby kakao a švestka intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku, vyživuje ji do hloubky, zvláčňuje a chrání před vznikem podráždění. Eliminuje výskyt zarudnutí, svědění i opruzenin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémový olej MÁDARA Baby kakao a švestka intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku, vyživuje ji do hloubky, zvláčňuje a chrání před vznikem podráždění i dehydratací. Přírodní složení bohaté na vysoký podíl pečujících olejů, másel a bylinných výtažků o dětskou pleť skvěle pečuje, eliminuje výskyt zarudnutí, svědění i opruzenin.

Krémový olej je velice jemný a současně účinný díky množství rostlinných olejů z jojoby, slunečnice, švestky a také včelímu vosku a kakaovému máslu. Tyto látky dětskou pokožku vyživí do hloubky, uzamknou potřebnou hydrataci a zanechají pokožku vláčnou. Včelí vosk navíc vytváří na pokožce lehký film, který chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz či vítr.

Skvělé zklidňující účinky mají i výtažky ze šípku a rakytníku společně s vitaminem E. Pokožku aktivně zklidňují, harmonizují a zároveň chrání před opětovným poškozením i podrážděním. Jemná dětská pleť je tak v jednom kroku spolehlivě vyživena, zjemněna a ochráněna.

Péče z lotyšské přírody

Krémový olej MÁDARA je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů a dětí. Olej obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo jemné a křehké dětské pokožce, stejně jako citlivé pokožce dospělých.

Pečující složení

Základem krémového oleje jsou kvalitní přírodní ingredience, které o citlivou dětskou pokožku pečují a dodávají potřebnou výživu i hydrataci. Kombinace rostlinných olejů pronikne hluboko do pokožky, uzamyká v ní potřebnou hydrataci a zabraňuje tak jejímu vysušení. Extrakty z rakytníku a šípku se pak postarají o regeneraci pleti a hlavně chrání citlivou dětskou pokožku před podrážděním. Pokožka tak zůstane nádherně jemná a vláčná.

Kakaové máslo

Krémový olej obsahuje ceněné kakaové máslo, které nejen, že dodává oleji příjemnou čokoládovou vůni, ale hlavně o pokožku dokonale pečuje. Díky vysokému obsahu prospěšných látek, jako je vitamin E, který je přirozeným antioxidantem, podporuje tvorbu kolagenu a zabraňuje ztrátám vlhkosti z pokožky. Zároveň napomáhá chránit povrch pokožky a podporuje jeho schopnost odolávat náročným vnějším podmínkám, jako je například chladné počasí, které pokožku snadno vysušuje.

Příjemná vůně

Krémový olej je doprovázen nádhernou jemnou čokoládovou vůní, kterou mu dodává obsažené kakaové máslo. Toto aroma je ještě doplněno jemným nádechem švestkové vůně a dohromady tvoří opravdu příjemnou nevtíravou vůni, která se navíc na pokožce drží poměrně dlouho.

Použití: Malé množství krémového oleje aplikujte na čistou pokožku celého těla a lehce rozetřete.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?