Henep Kryotermální gel při celulitidě Celunol 200 ml

Henep Kryotermální gel při celulitidě Celunol 200 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Konopný kryotermální gel pro krátkodobé masáže je zcela pokroková a jedinečná péče o problematické partie při celulitidě, při ukládání tukových polštářků. Efektivně redukuje neestetické projevy spojené s uvedenými problémy. Velmi účinný při zpevňování stehen, boků a zadečku. Podporuje zeštíhlení a omezuje vznik oblin. Vynikající účinnost je založena na kryotermálním efektu - střídání tepla a chlad

Konopný kryotermální gel pro krátkodobé masáže je zcela pokroková a jedinečná péče o problematické partie při celulitidě, při ukládání tukových polštářků. Efektivně redukuje neestetické projevy spojené s uvedenými problémy. Velmi účinný při zpevňování stehen, boků a zadečku. Podporuje zeštíhlení a omezuje vznik oblin. Vynikající účinnost je založena na kryotermálním efektu - střídání tepla a chladu. Efekt způsobuje hřejivá látka - speciální extrakt ze skořice a chladivá látka - menthol. Kombinace tepla a chladu stimuluje kožní mikrocirkulaci. Reakce pokožky působením kryotermálního efektu: 10-30 minut po nanesení se cítí střídání tepla a chladu, lehké svědění a vyskytuje se dočasná hyperémie - překrvení pokožky. Výskyt a intenzita možných reakcí závisí na citlivosti a rozpoložení jednotlivce. Reakce odezní po uplynutí jedné až dvou hodin.

certifikáty:
vhodné pro: boj s celulitidou
konzistence: gelová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Masáž postižených míst provádějte 1-2krát denně nejlépe po teplé koupeli. Reakce pokožky působením kryotermálního efektu: 10-30 minut po nanesení se cítí střídání tepla a chladu, lehké svědění a vyskytuje se dočasná hyperémie - překrvení pokožky. Výskyt a intenzita možných reakcí závisí na citlivosti a rozpoložení jednotlivce. Reakce odezní po uplynutí jedné až dvou hodin.
složení:

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: