Prohlédněte si vaše seznamy přání

Crystal Spring Krystalový deo roll-on meloun a okurka, Pure Aura 75 ml

Crystal Spring Krystalový deo roll-on meloun a okurka, Pure Aura 75 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu

Kamencový deodorant v šikovném roll-onu můžete mít vždy při ruce. Ochrání vás před nadměrným pocením i nevítaným zápachem. Vůně melounu a okurky bude už jen příjemným bonusem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pokud s sebou nechcete nosit klasický kamenec, pak je tenhle krystalový deo roll-on přesně pro vás. Spojuje v sobě účinky klasického krystalu a praktičnost obalu. Nabízí dlouhotrvající ochranu před nadměrným pocením i nežádoucím zápachem. Nezanechává bílé stopy na oblečení a díky vůni melounu a okurky je ideální na léto.

Žádný triclosan ani nebezpečné sloučeniny hliníku. Krystalový roll-on obsahuje pouze suroviny, které jsou přátelské jak k lidskému tělu, tak k přírodě. Základ tvoří kamenec, který pomůže lehce stáhnout póry, čímž výrazně omezí pocení. Současně má antibakteriální účinky, a spolu s jedlou sodou tak pomůže podpaží ochránit před nevítaným zápachem. O zklidnění pokožky během celého dne se stará složení obohacené o šťávu z Aloe vera.

Použití: Deodorant naneste na čistou a suchou pokožku podpaží.

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate , SO53 4RA, Eastleigh, Hampshire, Velká Británie , tel: 023 8026 7143

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?