Crystal Spring Krystalový deo roll-on pánský, Pure Armour 75 ml

Crystal Spring Krystalový deo roll-on pánský, Pure Armour 75 ml

Krystalový deodorant v šikovném roll-onu potěší všechny muže. Snižuje pocení, předejde nežádoucímu zápachu a díky přírodním éterickým olejům má příjemnou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tenhle krystalový deo roll-on Crystal Spring je mužům ušitý přímo na míru. Má příjemnou nevtíravou parfemaci a spojuje v sobě účinky kamence s praktickým obalem. Krystalový deodorant nabízí dlouhotrvající ochranu před nadměrným pocením i nežádoucím zápachem a nezanechává bílé stopy na oblečení.

Žádný triclosan ani nebezpečné sloučeniny hliníku. Krystalový roll-on obsahuje pouze suroviny, které jsou přátelské jak k lidskému tělu, tak k přírodě. Základ tvoří kamenec, jenž pomůže lehce stáhnout póry, čímž výrazně omezí pocení. Současně má antibakteriální účinky a spolu s jedlou sodou tak pomůže podpaží ochránit před nevítaným zápachem. O zklidnění pokožky během celého dne se stará jemné složení se šťávou z Aloe vera.

Použití: Deodorant naneste na čistou a suchou pokožku podpaží.

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate, SO53 4RA Eastleigh, Hampshire Velká Británie, tel: 023 8026 7143, www.crystalspring.co.uk

Nenašli jste to pravé? Co tohle?