Prohlédněte si vaše seznamy přání

Crystal Spring Krystalový deo roll-on pánský, Pure Armour 75 ml

Crystal Spring Krystalový deo roll-on pánský, Pure Armour 75 ml

Krystalový deodorant v šikovném roll-onu potěší všechny muže. Snižuje pocení, předejde nežádoucímu zápachu a díky přírodním éterickým olejům má příjemnou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tenhle krystalový deo roll-on Crystal Spring je mužům ušitý přímo na míru. Má příjemnou nevtíravou parfemaci a spojuje v sobě účinky kamence s praktickým obalem. Krystalový deodorant nabízí dlouhotrvající ochranu před nadměrným pocením i nežádoucím zápachem a nezanechává bílé stopy na oblečení.

Žádný triclosan ani nebezpečné sloučeniny hliníku. Krystalový roll-on obsahuje pouze suroviny, které jsou přátelské jak k lidskému tělu, tak k přírodě. Základ tvoří kamenec, jenž pomůže lehce stáhnout póry, čímž výrazně omezí pocení. Současně má antibakteriální účinky a spolu s jedlou sodou tak pomůže podpaží ochránit před nevítaným zápachem. O zklidnění pokožky během celého dne se stará jemné složení se šťávou z Aloe vera.

Použití: Deodorant naneste na čistou a suchou pokožku podpaží.

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate , SO53 4RA, Eastleigh, Hampshire, Velká Británie , tel: 023 8026 7143

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Ivana 11. 7. 2018 09:50

Nejlepší deodorant na světě. Ať už z chemických či přírodních je tento deodorant jediný, který spolehlivě funguje a to i při fyzické námaze. Nedráždí, rychle zasychá, nedělá fleky na oblečení, hezky voní, dodá tělu trochu hořčíku. Prostě wow. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?