Prohlédněte si vaše seznamy přání

Crystal Spring Krystalový deo sprej levandule a vanilka, Pure Aura 100 ml

Crystal Spring Krystalový deo sprej levandule a vanilka, Pure Aura 100 ml

Deodorant ve spreji Pure Aura se díky své tekuté konzistenci velmi snadno aplikuje. Funguje na bázi přírodního krystalu kamence, který má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deodorant ve spreji Crystal Spring Pure Aura se díky své tekuté konzistenci velmi snadno aplikuje. Funguje na bázi přírodního krystalu kamence, který má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Účinně eliminuje pocení a obsažené rostlinné výtažky něžně pečují o pokožku podpaží a zároveň ji provoní sladce kořenitou vůní vanilky a levandule.

Kamenec má přirozenou schopnost stáhnout a zmenšit kožní póry, které pak produkují méně potu. Kromě toho také působí proti vzniku a množení bakterií, které rozkládají pot a způsobují tak jeho charakteristický zápach. Deodorant se nevstřebává do pokožky a zůstává pouze na jejím povrchu. Díky tomu neucpává kožní póry a nepodněcuje vznik kožních zánětů. 

Sprej je navíc obohacen o šťávu z Aloe vera, která zklidňuje a hydratuje citlivou a častým holením či epilací podrážděnou pokožku podpaží. Výtažek ze zimolezu, který zabraňuje začervenání a působí chladivým efektem.

Použití: Sprej protřepejte a aplikujte ráno a během dne podle potřeby na čistou a suchou pokožku podpaží.

Tip: Krystal ve spreji můžete aplikovat i na chodidla.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku.

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate , SO53 4RA, Eastleigh, Hampshire, Velká Británie , tel: 023 8026 7143

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VÝBORNÝ / Petra 8. 8. 2018 13:51

Super deodorant, který mi funguje! Po používání Weledy deo spreje s růží a tuhým deodorantem Jason jsem byla k přírodním deodorantům trochu skeptická. Ale když se objevila tato novinka, neváhala jsem! Pěkná vůně, trochu kořeněná mi přijde. Teď v tomto letním (nekončícím) vedru odolává, nezanechává žádné skvrny na oblečení a zanechává na něm i pěknou vůni. Určitě koupím znovu a zkusím i jiné vůně.

/ Natalia 1. 1. 2018 21:56

Pre mna najlepsi deodorant. Krasna jemna vona, super aplikacia.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?