Eubiona Kúra vlasová regenerační s jojobou, Hair 125 ml

Eubiona Kúra vlasová regenerační s jojobou, Hair 125 ml

Rozmazlete své vlasy regenerační vlasovou kúru s jojobovým olejem. Ten spolu s dalšími kvalitními rostlinnými oleji a ovocnými extrakty přináší hydrataci a výživu suchým a poškozeným vlasům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rozmazlete své vlasy regenerační vlasovou kúru s jojobovým olejem, který spolu s dalšími kvalitními rostlinnými oleji a ovocnými extrakty přináší hydrataci a výživu především suchým a poškozeným vlasům.

Jojobový olej má díky své jedinečné struktuře schopnost pronikat hluboko do vlasu a hloubkově jej vyživovat po celé délce. Arganový olej má skvělé regenerační účinky. Pomáhá zacelovat  rozdvojené vlasové konečky a celkově napravovat strukturu vlasu a uhlazovat jeho povrch. Olej ze sezamových semínek je supervýživný a hydratační. Je výborný na suché a poškozené vlasy, kterým navrací ztracenou vláhu a výživné látky. Zároveň pomáhá obnovovat ochranný hydrolipidový film, a dopřává tak úlevu podrážděné a vysušené vlasové pokožce. 

Ovocný extrakt z granátového jablka má skvělé regenerační schopnosti díky velkému obsahu alfa hydroxylových kyselin, jenž přispívají k ochraně buněk tím, že absorbují, nebo ničí volné radikály. Zároveň dokáží stabilizovat stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky udržují pevnost a pružnost vlasů i vlasové pokožky. Ovocné kyseliny dále uhlazují povrch vlasů. Ty jsou pak krásně jemné a zářivě lesklé. 

Použití: Jedenkrát týdně vmasírujte do umytých vlasů. Nechte působit 10 - 15 minut a poté smyjte.

Typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?