Chaudhary Biosys Kurkuma 10 ml

Chaudhary Biosys Kurkuma 10 ml

  • Bez DPH 50 Kč

Éterický olej z kurkumy má významný antibakterální a protivirový efekt, díky čemuž působí silně protizánětlivě. Ulevuje od bolestí kloubů, podporuje trávení a chrání játra.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chaudhary Biosys Kurkuma je rostlinná silice s pozoruhodnými účinky na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Kurkuma je velice oblíbenou bylinou tradičního nepálského léčitelství a je hojně využívána též v ajurvédě.

Éterický olej z kurkumy má silný antibakteriální a protivirový efekt, díky čemuž působí proti celé řadě zánětů. Lze jej využít při onemocněních dýchacího systému, jako je chřipka, rýma či nachlazení, kdy omezuje množení škodlivých mikroorganismů a zmírňuje příznaky.

Kurkuma také podporuje správnou funkci jater a udržuje je zdravá. V tomto případě je často kombinována se zázvorem, se kterým působí ve vzájemném souladu. Stimuluje tvorbu žluči, a ulevuje tak od trávicích obtíží. Zároveň ulevuje od bolestí i zánětlivého původu a má příznivý vliv při artritidě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Curcuma Longa Oil

Možné alergeny: Curcuma Longa Oil

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, nachlazení a viróza, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.