Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

Plody kustovnice čínské neboli goji jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plody kustovnice čínské neboli goji od TeaTao jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Jasně červená barva tohoto ovoce napovídá, že je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů karotenoidů. Karotenoidy se podílí na normálních zrakových funkcích, jsou prospěšné pro pokožku.

Goji také obsahuje vitaminy C, B1, B2, B6 a E, které hrají roli při normálním fungování lidského organismu. Také se v něm nachází až 18 druhů aminokyselin a na 20 stopových prvků, jako jsou zinek, selen, železo a vápník. Vysoký obsah mikroživin kustovnici řadí mezi takzvané superpotraviny. Díky všem zmíněným výživovým hodnotám je kustovnice čínská v současnosti stále vyhledávanější součástí zdravého jídelníčku. Je chutnou přísadou do obilninových kaší, müsli, jogurtů apod.

Tip: Plody kustovnice lze konzumovat jako sušené ovoce či je použít k přípravě lahodného čaje. Výborně se hodí i do polévkových vývarů, rýže, salátu, ale i do koláčů, zákusků a podobně.

Upozornění: Nekonzumujte více než 10 gramů kustovnice denně. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Barva: červená

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6 , 130 00, Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?