TeaTao Kustovnice čínská 120 g

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

Skladem > 10 ks

Plody kustovnice čínské neboli goji jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plody kustovnice čínské neboli goji TeaTao jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto malého a sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů. Jeho jasně červená barva napovídá, že jedním z nejbohatších přírodních zdrojů karotenoidů.

Goji také obsahují pro zdraví nezbytné vitaminy C, B1, B2, B6 a E, až 18 druhů aminokyselin a na 20 důležitých stopových prvků, jako jsou například zinek, selen, železo a vápník. Vysoký obsah mikroživin kustovnici řadí mezi takzvané superpotraviny. Díky všem zmíněným výživovým hodnotám je kustovnice čínská v současnosti stále vyhledávanější součástí zdravého jídelníčku. Je chutnou přísadou do obilninových kaší, müsli, jogurtů apod.

Tip: Plody kustovnice lze konzumovat jako sušené ovoce či je použít k přípravě lahodného čaje. Výborně se hodí i do polévkových vývarů, rýže, salátu, ale i do koláčů, zákusků a podobně.

Upozornění: Nekonzumujte více než 10 gramů kustovnice denně. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Barva: červená

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?