TeaTao Kustovnice čínská 120 g

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

  • Bez DPH 91 Kč

Plody kustovnice čínské neboli goji jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Plody kustovnice čínské neboli goji TeaTao jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto malého a sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů. Jeho jasně červená barva napovídá, že jedním z nejbohatších přírodních zdrojů karotenoidů, které se výrazně podílejí na správné funkci imunitního systému a ochraňují tělo před choroboplodnými zárodky.

Goji také obsahují pro zdraví nezbytné vitaminy C, B1, B2, B6 a E, až 18 druhů aminokyselin a na 20 důležitých stopových prvků, jako jsou například zinek, selen, železo a vápník. Vysoký obsah mikroživin kustovnici řadí mezi takzvané superpotraviny, které jsou využívané pro podporu organismu nejen ve sportovních a výživových odvětvích.

Díky všem zmíněným výživovým hodnotám je kustovnice čínská tradičně považována za prostředek k celkovému omlazování organismu. Působí preventivně proti civilizačním nemocem, pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí organismu a zmírňuje celkovou degeneraci fyziologických funkcí.

Tip: Plody kustovnice lze konzumovat jako sušené ovoce či je použít k přípravě lahodného čaje. Výborně se hodí i do polévkových vývarů, rýže, salátu, ale i do koláčů, zákusků a podobně.

Upozornění: Nekonzumujte více než 10 gramů kustovnice denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kustovnice čínská

Barva: červená

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, kožní problémy, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu, trávení, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?