Nobilis Tilia Květová voda tymiánová - vyřaz 50 ml

Nobilis Tilia Květová voda tymiánová - vyřaz 50 ml

Tymiánová květová voda má výborné zklidňující a antibakteriální účinky na všechny typy pleti, obzvláště na tu mastnou problematickou. Tymián pokožku šetrně dezinfikuje a chrání před podrážděním.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tymiánová květová voda Nobilis Tilia má výborné zklidňující a antibakteriální účinky na všechny typy, obzvláště na tu mastnou problematickou. Tymián pokožku šetrně dezinfikuje, chrání před podrážděním a současně eliminuje výskyt nedokonalostí. Díky svým zklidňujícím účinkům je hydrolát vhodný i pro ošetření drobných zánětů a štípnutí od hmyzu.

Tymián má výborné léčivé a zklidňující účinky na pokožku celého těla, posiluje ji a chrání před opětovným podrážděním. Vzhledem ke svým dezinfekčním účinkům je květová voda mimořádně vhodná pro pravidelné ošetření mastné pleti náchylné ke tvorbě akné a drobných zánětů. Tymián pleť léčí, zklidňuje a eliminuje rozšíření zánětu. Voda je vhodná pro akné, ale i lupénku, dermatitidu a jiná kožní onemocnění.

Tymiánový hydrolát nezklidňuje jenom pokožku, ale také mysl, navozuje pocit příjemné únavy a ukolébá ke zdravému spánku. Díky tomu je s oblibou podáván malým dětem, které mají problémy s usínáním.

Všestranný pomocník

Květová voda Nobilis Tilia Tymián je pečujícím přípravkem, který využijete pro vás i pro celou rodinu. Jedná se o čistý bylinný hydrolát, který pečuje o pokožku nejen obličeje, ale i celého těla a vyznačuje se širokým spektrem účinků. Díky jednoduchému složení bez přidaných syntetických látek, konzervantů a parfemace je vysoce nedráždivý a vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a dětské.

Hydratace a čištění

Tymiánová květová voda vás mile překvapí nejen svou příjemnou bylinnou vůní, ale především svými účinky. Je vhodným doplňkem vaší každodenní péče o pleť, kdy ji můžete využít pro dočištění pokožky po odlíčení a využít i jejích tonizačních schopností.  Hydrolát z tymiánu působí blahodárně především na problematickou pokožku, kdy brání výskytu nedokonalostí.

Pro krásnou pleť

Tymiánová květová voda nejen, že pečuje o problematickou pokožku šetrně, ale zároveň ji také důkladně čistí a dlouhodobě působí preventivně proti ucpávání pórů a tvorbě pupínků. Jemně dezinfikuje pokožku, stahuje póry a dodává pokožce zářivý svěží vzhled. Zároveň zmírňuje produkci kožního mazu, a tím i zbavuje pokožku nežádoucího lesku.

Proti kožním onemocněním

Tymiánová květová voda se dá ale použít opravdu na celé tělo. Pokud vás tedy trápí pupínky například na zádech či v dekoltu, tak zařaďte do své pečující rutiny právě výtažek z tymiánu. Tymiánová květová voda je přirozeně protizánětlivá, proto působí podpůrně při mnoha kožních onemocněních, jako je například atopická dermatitida, lupénka a další.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Ostatní kategorie: Hydroláty

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?