Sanatur L-karnitin se spirulinou, kapsle

Sanatur L-karnitin se spirulinou, kapsle

L-karnitin podporuje fyzickou výdrž a je obecně nezbytný pro optimální látkovou výměnu. Díky tomu je vynikajícím podpůrným prostředkem pro sportovce a také pro ty, kteří by rádi zhubli.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

L-karnitin Sanatur obohacený o sinici spirulinu podporuje fyzickou výdrž a je obecně nezbytný pro spalování tuků a optimální látkovou výměnu. Díky tomu je vynikajícím podpůrným prostředkem nejen pro sportovce, ale také pro ty, kteří by rádi trochu zhubli. Kapsle s L-karnitinem jsou navíc obohaceny o spirulinu, která dodává energii a detoxikuje tělo.

L-karnitin pomáhá zvýšit energii při pohybové aktivitě a k podpoře aktivity využívá energii přímo z tuků, které se díky tomu rychleji spalují. Působí také jako antioxidant a zmírňuje škodlivé účinky volných radikálů, které vznikají při velmi namáhavé fyzické činnosti. Při užití před sportovním tréninkem snižuje svalové napětí a předchází poranění svalů.

Spirulina má blahodárné účinky při nadměrné pracovní zátěži, únavě a stresu. Navozuje pocit plného žaludku a snižuje chuť k jídlu. Je proto výborným potravinovým doplňkem při redukčních dietách a pročišťujících kúrách. Má taktéž vynikající schopnost vázat na sebe škodlivé látky a urychlovat jejich odplavování z organismu. Je proto vhodným pomocníkem při detoxikačních kúrách.

Dávkování: Užívejte jednu až dvě kapsle denně. Zapijte dostatečným množství vody.

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?