Santé Lak na nehty 12, shiny apricot 7 ml

Santé Lak na nehty 12, shiny apricot 7 ml

  • Značka: Santé
  • Balení: 7 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Laky na nehtyDokončovací dotek jakéhokoliv pohledu: nádherné nehty doplní Váš vzhled.20 oslnivých odstínů, které lze kombinovat a přizpůsobit se široké škále barev rtěnek.Rychleschnoucí, dlouhotrvající a odolné.Hypoalergenní složení bez formaldehydů, toluenu a kalafuny pryskyřic.země původu značky: Kosmetika Santé je vyráběna německou firmou Logona-Kosmetik. Zastupuje vlnu moderní přírodní a velmi

Laky na nehty
Dokončovací dotek jakéhokoliv pohledu: nádherné nehty doplní Váš vzhled.
20 oslnivých odstínů, které lze kombinovat a přizpůsobit se široké škále barev rtěnek.
Rychleschnoucí, dlouhotrvající a odolné.
Hypoalergenní složení bez formaldehydů, toluenu a kalafuny pryskyřic.země původu značky: Kosmetika Santé je vyráběna německou firmou Logona-Kosmetik. Zastupuje vlnu moderní přírodní a velmi dobře snášené kosmetiky určené i pro velmi citlivou a k alergiím náchylnou pokožku. Při výrobě používá pouze přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky a květní vody, éterické oleje a aromata z kontrolovaného biologického zemědělství a sběru ve vybraných lokalitách. Zásadně naopak nepoužívá žádné látky se známým alergickým potenciálem ani syntetické konzervační látky. Všechny produkty jsou pravidelně zkoušeny dobrovolníky a jsou nositely certifikátů BDIH a ECOCERT. Santé respektuje potřeby životního prostředí a angažuje se v hnutí pro ochranu zvířat.

kontakt na výrobce:
SANTE Naturkosmetik GmbH
Zur Kräuterwiese
31020 Salzhemmendorf
Germany

webové strány značky:
www.sante-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: oranžová

Výrobce: SANTE Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?