ZAO Lak na nehty vrchní matný 637 Matt 8 ml

ZAO Lak na nehty vrchní matný 637 Matt 8 ml

Matný vrchní lak promění každý váš oblíbený barevný lak na nehty a dodá mu zcela nový efekt. Zároveň ale nehty nepoškozuje, a naopak pomáhá zpevňovat jejich strukturu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Lak na nehty vrchní matný 637 Matt je skvělou novinkou přesně podle aktuálních trendů matných nehtů. Tento matný svrchní lak můžete použít v kombinaci s jakýmkoliv vaším oblíbeným lakem na nehty. Skvěle vypadá jak s neutrálními odstíny, tak s výraznými barvami, které dokonale zmatní a dodá jim sametový efekt.

Paleta laků na nehty ZAO vám umožňuje dosáhnout na nehtech nejen různých barev, ale také rozličných efektů. Zároveň neděláte kompromisy ohledně jejich složení, protože laky na nehty ZAO jsou zcela bez obsahu toluenu, formaldehydu a dalších potenciálně škodlivých ingrediencí.

Laky na nehty jsou navíc obohacené o výtažek z bambusu, který spolu se slunečnicovým olejem pomáhá posilovat nehty, zpevňovat jejich strukturu a chrání je před vysušením. Laky samotné ani žádná z jejich složek nejsou testovány na zvířatech a ekologický bambusový obal je jen příjemnou třešničkou na dortu.

Lak máme v nabídce i přesto, že obsahuje benzophenone, protože je součástí ucelené produktové řady a představuje šetrnější alternativu k plně chemickým lakům z drogerie.

Použití: Pro dokonalý výsledek lakujte vždy dvě vrstvy. Naneste nejprve jednu vrstvu, nechte krátce zaschnout a aplikujte druhou vrstvu laku.

Barva: neutrální

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Perfektný! / Martina 29. 2. 2016 17:13

Perfektný, hlavne na tmavofialových alebo vínových odtieňoch.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?