Redecker Lapač vápenných usazenin 1 ks

257002 Lime Catcher Kessy

Redecker Lapač vápenných usazenin 1 ks

257002 Lime Catcher Kessy

  • Bez DPH 224 Kč

Lapač vápenných usazenin je ekologickou variantou, jak se zbavit vápence a zabránit jeho usazování v bojlerech a dalších zařízeních pro ohřev vody. Po vyčištění je možné jej opakovaně používat.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lapač vápenných usazenin Redecker je ekologickou variantou, jak se zbavit vápence a zabránit jeho usazování ve vodních nádržích, bojlerech a dalších zařízeních, kde se ohřívá voda. Ocelový lapač na sebe vápenec spolehlivě naváže a vy jej poté už jenom vyklepete ven. Největší výhodou lapače je jeho schopnost opakovaného použití.

Lapač vápenných usazenin je ekologický, neobsahuje totiž žádné chemikálie a navíc jej lze opakovaně znovu a znovu používat. Po vložení do teplé vody na sebe ocelová síťka naváže obsažený vápenec a viditelně zbělá. Poté už jenom stačí lapač vyjmout, vyklepat z něj vápenec a opět znovu použít. Manipulace s lapačem je jednoduchá, přesto velmi účinná.

Použití: Lapač vložte do bojleru či jiné nádoby, ve které dochází k ohřevu vody. Jakmile lapač zbělá a 'pochytá' vápenné usazeniny, vyjměte jej, vyčistěte a znovu použijte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ocel

Produktové řady: Redecker Domov

Složení: handmade, vhodné pro vegany

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?