Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Látková taška Wir lieben Düfte 1 ks

Taoasis Látková taška Wir lieben Düfte 1 ks

Taška z biobavlny se stane vaším věrným společníkem na nákupy. Snadno si ji uložíte do batohu či kabelky a budete ji tak mít stále při ruce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Taška je oboustranná - z jedné strany je fialový motiv, z druhé žlutý.

Látková taška Wir lieben Düfte od Taoasis potěší všechny milovníky aromaterapie, ale hlavně každého, kdo se snaží co nejvíce přiblížit zero waste. Pevnou bavlněnou tašku využijete při každodenních nákupech, a když ji zrovna nebudete potřebovat, snadno ji sbalíte do kabelky či batohu.

Látková taška s logem Taoasis a textovým motivem je vyrobená z pevné biovbavlny, a v klidu tak pojme i větší nákup. Potisk je navíc vytvořen pouze barvami na přírodní bázi, takže je přátelská k životnímu prostředí. Tašku snadno srolujete a uložíte do kabelky, takže ji budete mít vždy při ruce a budete moci říct sbohem jednorázovým nákupním taškám.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Údržba: Tašku je možné prát v pračce i v ruce při teplotách do 40 °C. Žehlete po rubu, ne přes potisk.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna1)

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: pevná

Nenašli jste to pravé? Co tohle?