Taoasis Ledový květ, Taoasis 10 ml

Taoasis Ledový květ, Taoasis 10 ml

  • Bez DPH 160 Kč

Směs éterických olejů Ledový květ Taoasis potěší příjemně hřejivou vůní s tóny bílé jedle, palmarosy a skořice. Krémová vůně s tóny citrusů a růží se perfektně hodí pro zimní dny i večery, navodí příjemnou atmosféru a dodá dobrou náladu. Uklidňuje při stresu, pomáhá od nespavosti a eliminuje pocity vyčerpanosti.

Směs éterických olejů Ledový květ zklidní tělo i mysl nejenom v zimním období. Krémová lehce nasládlá vůně s kořeněnými tóny je perfektním společníkem pro chvíle odpočinku, kdy vám po dlouhém náročném dni pomůže snadněji vyrovnat se se stresem, napětím i při pocitech nejistoty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol

Možné alergeny: Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Meditace 5 ml

Směs éterických olejů vysoké kvality, která prohloubí vaši relaxaci. Exotické tóny ylang-ylangu, yzopu a santalu harmonizují tělo i mysl a mají dokonalý regenerační účinek.