Taoasis Ledový květ 10 ml

Taoasis Ledový květ 10 ml

  • Bez DPH 168 Kč

Směs éterických olejů Ledový květ potěší příjemně hřejivou vůní s tóny bílé jedle a palmarosy. Krémová vůně s tóny citrusů a růží se perfektně hodí pro zimní dny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs éterických olejů Ledový květ Taoasis potěší příjemně hřejivou vůní s tóny bílé jedle, palmarosy a skořice. Krémová vůně s tóny citrusů a růží se perfektně hodí pro zimní dny i večery, navodí příjemnou atmosféru a dodá dobrou náladu. Uklidňuje při stresu, pomáhá od nespavosti a eliminuje pocity vyčerpanosti.

Směs éterických olejů Ledový květ zklidní tělo i mysl nejenom v zimním období. Krémová lehce nasládlá vůně s kořeněnými tóny je perfektním společníkem pro chvíle odpočinku, kdy vám po dlouhém náročném dni pomůže snadněji vyrovnat se se stresem, napětím či pocitech nejistoty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku neředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.