Batex Ledvinový pás jednostranný z vlněného včesu, 109

Batex Ledvinový pás jednostranný z vlněného včesu, 109

Jednostranný ledvinový pás z ovčí vlny pomáhá při bolestech páteře, ihned uvolňuje hluboké zádové svalstvo a přináší vám dokonalou relaxaci. Zároveň chrání ledviny a močové cesty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jednostranný vlněný ledvinový pás Batex je skvělou zdravotní pomůckou, která působí jako prevence při širokém spektru obtíží. Je vhodný při revmatismu a účinně uleví od bolestí bederní páteře z přetěžování či při chronických onemocněních. Díky lokálnímu hřejivému efektu ihned uvolňuje hluboké zádové svalstvo a pomáhá při křečích.

Zároveň chrání ledviny před nepříjemným chladem a působí také při dlouhodobých obtížích se záněty močových cest. Ledvinový pás je plněn stoprocentní ovčí vlnou, která má dokonalé termoizolační vlastnosti a snadno se přizpůsobuje okolní teplotě. Dynamicky se smršťuje či roztahuje podle vnějších podmínek a nezpůsobuje nadměrné pocení.

Pás snadno upevníte na tělo pomocí dvou pružných textilních pásů, které jsou všity na jeho koncích. Je velice lehký, a proto vhodný i na cestování. Ovčí vlna je díky své nízké prašnosti skvělou variantou také pro alergiky. Z jedné strany ledvinového pásu je vlněný včes, který hřeje. Druhá strana je tvořena kvalitní bavlnou utkanou do damaškové nebo flanelové tkaniny podle zvolené varianty produktu.

Pás je vhodné občas vykartáčovat, aby se odstranily nečistoty. Lze jej prát ručně ve vodě do 30 °C, do které se přidá prací prostředek s obsahem lanolinu. Ten výrobek nejen vypere, ale také ošetří.  V případě silného znečištění je vhodné pás nechat odborně vyčistit.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: bílá, modrá, smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, flanel, vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: