Chaudhary Biosys Lemongrass, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Lemongrass, Nepál 10 ml

  • Bez DPH 45 Kč

Chaudhary Biosys Lemongrass Nepál je přírodní éterický olej s velice příjemnou jemně citrusovou vůní, která vás ihned osvěží a dodá potřebnou energii. Lemongrass neboli citronová tráva je původní bylinou pocházející z Indie a Nepálu, kde je již po staletí používána v tradiční medicíně.

Éterický olej z lemongrass má velkou sílu a účinnost, neboť je vyráběn parní destilací z až 10 kg rostliny na 10 ml oleje. Má přirozeně chladivé účinky a okamžitě ulevuje do bolestí. Zmírňuje zažívací obtíže a podporuje správnou funkci trávicího systému. Je také účinným repelentem.

Lemongrass má vliv i na psychiku a pomáhá při tělesném či duševním vyčerpání. Působí přirozeně antidepresivně a dodává sílu. Příznivý vliv lemongrass oceníte také v období zvýšeného stresu, kdy přináší skutečné zklidnění potřebné pro načerpání energie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Cimbopogon Flexuosus Oil

Možné alergeny: Cimbopogon Flexuosus Oil

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.