Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty English Rose 4 ml

Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty English Rose 4 ml

  • Bez DPH 297 Kč

Přírodní lesk na rty v tlumeném růžovém odstínu působí velice elegantně a dodá vám sofistikovaný a ženský vzhled. Pečuje o rty díky vyživujícím olejům a poskytuje jim celodenní komfort při nošení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Lesk na rty English rose vás jistě zaujme svým elegantním odstínem ve středně tmavých růžových tónech, jenž lichotí teplému i studenému podtónu pleti. Tento odstín vypadá skvěle pro denní i večerní líčení a skvěle se kombinuje s tvářenkami v tlumených růžových či lehce bronzových odstínech. Dodá vám sofistikovaný a ženský vzhled.

Lesky na rty Lily Lolo mají velice jemnou strukturu, která nezatěžuje rty a poskytuje dokonalý komfort i při celodenním nošení. Díky složení s včelím voskem ihned přilnou ke rtům a pokryjí je rovnoměrnou vrstvou barvy. Lesky na rty mají příjemnou střední pigmentaci a můžete je nosit jak samostatně, tak v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou. Široká škála odstínů od světlých neutrálních až po výraznější korálové a malinové poskytne vašim rtům atraktivní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Lesky na rty Lily Lolo mají čisté přírodní složení a spojují vlastnosti pečující a dekorativní kosmetiky. Vysoce vyživující jojobový olej dodává rtům potřebnou hydrataci a udržuje je příjemně vláčné po celý den. Lesky na rty se velice snadno nanášejí díky přesnému pěnovému aplikátoru, nelepí a jejich výdrž je dlouhotrvající. Jemná čokoládová příchuť a vůně potěší vaše smysly.

Použití: Aplikujte na rty pomocí tyčinkového aplikátoru v několika tenkých vrstvách až do dosažení požadované barevné intenzity.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Renáta 8. 3. 2017 09:30

Doporučujem skôr k jemnému ličeniu, lesk prijemne vonia

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?