Sportique Lesk na rty Kaštan 4,2 g

Lip Gloss Chestnut

Sportique Lesk na rty Kaštan 4,2 g

Lip Gloss Chestnut

Lesk na rty Kaštan v jednom kroku pečuje o jemnou pokožku rtů a současně dodává přirozený upravený vzhled. Kombinace rostlinných olejů pokožku skvěle zjemňuje a vyživuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lesk na rty Sportique Kaštan v jednom kroku pečuje o jemnou pokožku rtů a současně dodává lehký barevný nádech i přirozený upravený vzhled. Kombinace rostlinných olejů pokožku skvěle zjemňuje a vyživuje, zatímco včelí vosk vytvoří na rtech lehký film, který je ochrání před popraskáním i dehydratací.

Pečující lesk poskytuje rtům pěstěný vzhled a lehkou barvu a zároveň o ně intenzivně pečuje díky vysokému podílu rostlinných olejů. Spojení slunečnicového, hroznového, jojobového a olivového oleje je plné nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku aktivně vyživují, zvláčňují a chrání před dehydratací.

Rostlinné oleje společně s bambuckým máslem a včelím voskem rty chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je vítr, mráz či prudké sluneční paprsky. Obsažené minerální pigmenty a karmín dodávají rtům lehký barevný nádech i přirozený lesk. Pečující lesk dopřeje rtům živiny potřebné pro zdraví, zvláčňuje je a současně jim propůjčí jemnou barvu.

Použití: Malé množství lesku aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?