Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Whisper 4 ml

Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Whisper 4 ml

  • Bez DPH 297 Kč

Transparentní lesk na rty v jemném růžovém odstínu působí velice svěžím dojmem a dodá vašim rtům šťavnatý vzhled. Skvěle se kombinuje s jakýmkoliv líčením očí a sluší všem odstínům pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Lesk na rty Whisper v jemném růžovém odstínu působí velice přirozeně a skvěle se kombinuje s neutrálními odstíny očních stínů. Pro večerní líčení jej podpořte kouřovým líčením pro dosažení sofistikovaného elegantního vzhledu. Mléčně růžové tóny tohoto lehce transparentního lesku na rty sluší všem odstínům pleti, a to bez ohledu na věkovou kategorii.

Lesky na rty Lily Lolo mají velice jemnou strukturu, která nezatěžuje rty a poskytuje dokonalý komfort i při celodenním nošení. Díky složení s včelím voskem ihned přilnou ke rtům a pokryjí je rovnoměrnou vrstvou barvy. Lesky na rty mají příjemnou střední pigmentaci a můžete je nosit jak samostatně, tak v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou. Široká škála odstínů od světlých neutrálních až po výraznější korálové a malinové poskytne vašim rtům atraktivní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Lesky na rty Lily Lolo mají čisté přírodní složení a spojují vlastnosti pečující a dekorativní kosmetiky. Vysoce vyživující jojobový olej dodává rtům potřebnou hydrataci a udržuje je příjemně vláčné po celý den. Lesky na rty se velice snadno nanášejí díky přesnému pěnovému aplikátoru, nelepí a jejich výdrž je dlouhotrvající. Jemná čokoládová příchuť a vůně potěší vaše smysly.

Použití: Aplikujte na rty pomocí tyčinkového aplikátoru v několika tenkých vrstvách až do dosažení požadované barevné intenzity.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?