TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, kapsle

TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, kapsle

Skladem 3 - 5 ks

Spórový prášek houby reishi má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici v čínské a japonské medicíně. Používá se pro doplnění čchci a také posílení esence ledvin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt z lesklokorky lesklé neboli houby reishi TeaTao má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici v čínské a japonské medicíně. Počátky užívání reishi sahají až do dynastie Ming, kdy si jejích účinků užívalo pouze pár vyvolených na císařském dvoře. Už tehdy si jejích účinků velmi cenili a reishi byla označována za "elixír dlouhověkosti".

Houba reishi patří mezi nejstarší medicínské houby a je již tradičně považována za jeden z nejsilnějších adaptogenů. Ukazuje se, že obsahuje kompletní aminokyseliny, dále železo nebo selen a také vitaminy skupiny B. Dále v ní najdeme velké množství antioxidantů. V TCM se využívá pro oblast plic (kašel, hleny), doplnění čchi a také pro posílení esence ledvin, která je zásadní pro celkovou vitalitu.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle třikrát denně. Důkladně zapijte čistou vodou. Minimální doporučená doba užívání je 20 dnů.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dákování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?