Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

AYAN Levandule, bio 10 ml

AYAN Levandule, bio 10 ml

Značka: AYAN
Balení:
264
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Certifikovaný levandulový esenciální olej svými aromaterapeutickými účinky harmonizuje tělo i mysl. Také podporuje hojení kůže, zmírňuje bolesti a uvolňuje svalstvo.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Esenciální olej Levandule AYAN je čistá přírodní rostlinná silice z levandule pocházející z vlastní produkce značky AYAN z Údolí thráckých králů v jižním Bulharsku. V tomto esenciálním oleji nenajdete žádné syntetické příměsi a jeho účinek je proto maximální. Vůně levandule má silný relaxační potenciál a prohloubí váš každodenní odpočinek.

Aroma levandule je sladce bylinné s jemnými květinovými tóny. Její silice je účinnou a velmi příjemnou dezinfekcí na různé oděrky, odřeniny a další drobné ranky. Pomáhá regenerovat spálenou a podrážděnou pokožku a rychle zastavuje případné krvácení. Výrazně urychluje hojení tkání a je vhodná i pro děti.

Esenciální olej z levandule pomáhá také při vysokém krevním tlaku, ulevuje od zvýšeného napětí a zmírňuje bolest hlavy a migrény, premenstruační bolesti. Levandule napomáhá harmonizovat vaše tělo i mysl a přispívá ke kvalitnímu a klidnému spánku. 

Bulharská značka AYAN se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky, která je spojena s blahodárnými účinky bio levandulového oleje z vlastních polí v Údolí thráckých králů.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Skladování: Uchovávejte v temnu a chladu.

Tip: V ojedinělých případech lze použít na pokožku nezředěný. Např. když potřebujete zklidnit komáří štípnutí nebo vydesinfikovat řeznou ránu. U citlivějších jedinců je ale nutné provést test snášenlivosti. Je vhodný pro domácí výrobu kosmetiky a parfémů.

Upozornění: Koncentrovaný produkt. Udržujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Před použitím proveďte test snášenlivosti. Éterický olej nepoužívejte při nízkém krevním tlaku. Těhotné ženy mohou používat éterický olej levandule v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. U citlivých osob neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Lze jej používat v přítomnosti dětí od šesti let věku.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: Abner Company ltd., 7A Tzar Boris III Blvd. office 9 , 1612 , Sofia, Bulharsko , tel: +359 89 8525215

Z blogu (1)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: