Nobilis Tilia Levandule bio 5 ml

Nobilis Tilia Levandule bio 5 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Rostlinná silice z levandule v bio kvalitě je skvělým uklidňujícím prostředkem a napomáhá harmonizovat vaše tělo i mysl. Působí také jako dezinfekce a podporuje hojení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Levandule bio je čistá přírodní rostlinná silice z pravé francouzské levandule vyráběná v bio kvalitě. V tomto éterickém oleji nenajdete žádné syntetické příměsi a jeho účinek je proto maximální. Vůně levandule má silný relaxační potenciál a prohloubí váš každodenní odpočinek.

Aroma levandule je sladce bylinné s jemnými květinovými tóny. Její silice je účinnou a velmi příjemnou dezinfekcí na různé oděrky, odřeniny a další drobné ranky. Pomáhá regenerovat spálenou a podrážděnou pokožku a rychle zastavuje případné krvácení. Výrazně urychluje hojení tkání a je vhodná i pro děti.

Éterický olej z levandule pomáhá také při vysokém krevním tlaku, ulevuje od zvýšeného napětí a zmírňuje bolest. Účinky levandule oceníte také v období po porodu. Levandule napomáhá harmonizovat vaše tělo i mysl a přispívá ke kvalitnímu a klidnému spánku.

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej z levandule je jednou z vůbec nejpoužívanějších rostlinných esencí s komplexními účinky. Vůně levandule je velice příjemná a působí na všechny vaše smysly. Účinně neutralizuje nepříjemný zápach a má zklidňující účinky na tělo i mysl. Její jemně bylinné tóny vytvářejí atmosféru harmonického a poklidného domova. 

Harmonie a relaxace

Éterický olej z levandule je skvělou volbou pro okamžiky relaxace. Prohloubí váš odpočinek a působí proti stresu a nadměrnému duševnímu či tělesnému vypětí. Zklidňuje rozbouřenou mysl a pomůže vám zapomenout na všední starosti. Působí také proti problémům s usínáním, trémě a nervozitě. Zároveň dezinfikuje vzduch a brání množení bakterií.

Podpora regenerace

Éterický olej z levandule má ale velmi široké využití. Levandulový éterický olej zklidňuje podráždění a je vhodný pro péči o citlivou pokožku. Zmírňuje zarudnutí pleti, pečuje o pokožku spálenou či s drobnými poraněními. Ulevuje od bolestí a využijete jej zejména při migrénách. Urychluje hojení a stimuluje přirozenou regenerační schopnost tkání. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte při nízkém krevním tlaku. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.