Nobilis Tilia Levandule 10 ml

Nobilis Tilia Levandule 10 ml

Skladem > 10 ks

Éterický olej z úzkolisté levandule pomáhá prohloubit relaxaci a zmírňuje svalové i nervové napětí. Pomáhá při nespavosti, má antibakteriální účinky a je vhodná také v období po porodu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá je čistá přírodní silice z francouzské levandule bez jakýchkoliv syntetických příměsí a dalších přidaných látek. Její typická květinová vůně s bylinnými tóny působí velmi relaxačně a prohloubí váš každodenní odpočinek. Aroma levandule pomáhá navození duševní rovnováhy a působí zklidňujícími účinky na tělo i mysl.

Levandule je skvělou přírodní dezinfekcí a pomáhá zabránit množení škodlivých mikroorganismů v drobných rankách a odřeninách. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, a tím i urychluje hojení. Éterický olej z levandule je tak skvělým univerzálním přípravkem první pomoci do vaší domácí lékárničky.

Levandulový olej zmírňuje jakékoliv napětí a působí také proti bolesti. Její podpůrný efekt oceníte, mimo jiné, v období po porodu. Levandule je vhodná také pro děti a pomáhá při problémech s nespavostí. Zároveň snižuje zvýšený krevní tlak.

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej z levandule úzkolisté je jednou z vůbec nejpoužívanějších rostlinných esencí s komplexními účinky. Vůně levandule je velice příjemná a působí na všechny vaše smysly. Účinně neutralizuje nepříjemný zápach a má zklidňující účinky na tělo i mysl. Její jemně bylinné tóny vytvářejí atmosféru harmonického a poklidného domova. 

Harmonie a relaxace

Éterický olej z levandule je skvělou volbou pro okamžiky relaxace. Prohloubí váš odpočinek a působí proti stresu a nadměrnému duševnímu či tělesnému vypětí. Zklidňuje rozbouřenou mysl a pomůže vám zapomenout na všední starosti. Působí také proti problémům s usínáním, trémě a nervozitě. Zároveň dezinfikuje vzduch a brání množení bakterií.

Podpora regenerace

Éterický olej z levandule má ale velmi široké využití. Levandulový éterický olej zklidňuje podráždění a je vhodný pro péči o citlivou pokožku. Zmírňuje zarudnutí pleti, pečuje o pokožku spálenou či s drobnými poraněními. Ulevuje od bolestí a využijete jej zejména při migrénách. Urychluje hojení a stimuluje přirozenou regenerační schopnost tkání. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte při nízkém krevním tlaku a v prvních třech měsících těhotenství. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?