Nobilis Tilia Levandule úzkolistá 5 ml

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá 5 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá je čistá přírodní silice z francouzské levandule bez jakýchkoliv syntetických příměsí a dalších přidaných látek. Její typická květinová vůně s bylinnými tóny působí velmi relaxačně a prohloubí váš každodenní odpočinek. Aroma levandule pomáhá navození duševní rovnováhy a působí zklidňujícími účinky na tělo i mysl.

Levandule je skvělou přírodní dezinfekcí a pomáhá zabránit množení škodlivých mikroorganismů v drobných rankách a odřeninách. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, a tím i urychluje hojení. Éterický olej z levandule je tak skvělým univerzálním  přípravkem první pomoci do vaší domácí lékárničky.

Levandulový olej zmírňuje jakékoliv napětí a působí také proti bolesti. Její podpůrný efekt oceníte mimojiné v období po porodu. Levandule je vhodná také pro děti a pomáhá při problémech s nespavostí. Zároveň snižuje zvýšený krevní tlak.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Litsea Cubeba 10 ml

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.