Argital Levandulová květinová voda 125 ml

Argital Levandulová květinová voda 125 ml

  • Značka: Argital
  • Balení: 125 ml
  • Ostatní kategorie: Hydroláty
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BDIH
  • Bez DPH 355 Kč

Levandulová květinová voda Argital pečuje o všechny typy pleti, zklidňuje je, dezinfikuje a chrání před podrážděním a vznikem nedokonalostí. Esenciální levandulový olej má výborné zklidňující účinky nejen na pokožku obličeje i celého těla, ale také na psychiku. Příjemná vůně zklidňuje mysl, mírní negativní účinky stresu, navozuje příjemnou únavu a napomáhá zdravému ničím nerušenému spánku.

Květinová voda je díky jednoduchému složení vhodná pro všechny typy pleti i všechny věkové kategorie. Levandulový olej pokožku zklidňuje, zjemňuje a dezinfikuje. Díky svým zklidňujícím vlastnostem je levandulová květinová voda výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné pokožky po holení, dlouhodobém pobytu na slunci i při alergiích a vyrážkách.

Levandule pokožku zklidňuje, dezinfikuje, chrání ji před podrážděním a současně eliminuje výskyt nedokonalostí. Květinová voda osvěžuje pokožku obličeje i celého těla, výborně slouží jako pleťové tonikum a také i jako náhražka klasického parfému.

Použití: Květinovou vodu aplikujte na čistou odlíčenou pokožku nejlépe ráno místo pleťového tonika či před aplikací pečujícího séra nebo oleje.

Tip: Levandulovou vodu můžete použít k fixaci make-upu i osvěžení pokožky obličeje během dne. Voda vám v parných letních dnech poslouží také jako tělový sprej, který příjemně osvěží a zároveň nahradí parfém.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?