Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturado Levandulová květová voda 200 ml

Naturado Levandulová květová voda 200 ml

Hydrolát z levandulových kvítků je výborný pro dočištění a tonizaci pleti. Mírní podráždění, usnadňuje rozčesávání vlasů a dezinfikuje pokožku po holení nebo epilaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Levandulová květová voda Naturado bude prospívat hlavně normální, citlivé nebo zralé pleti. Je výborná pro čištění nenalíčené pleti nebo pro dočištění po odstranění make-upu. Má také tonizující účinky a můžete ji použít také k péči o své kadeře, usnadňuje totiž jejich rozčesávání. Vyzkoušejte levandulovou vodu také na místa poštípaná hmyzem, pomůže je zklidnit.

Levandulový hydrolát se řadí mezi ty, jež pomáhají mírnit podráždění pleti, odstraňovat zarudnutí a odstraňovat nepříjemné pocity pnutí. Unavené pokožce s našedlým nádechem dodá život a navrátí jí svěží vzhled. Kromě normální, citlivé nebo zralé pleti můžete levandulovou vodu použít také na pleť mastnou, protože přispívá k harmonizaci produkce mazu, působí antibakteriálně a lehce dezinfikuje, což oceníte také po holení nebo epilaci. 

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin , 83400, Hyères les Palmiers, Francie , tel: 04 94 00 66 20

Nenašli jste to pravé? Co tohle?