Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Purity Vision Levandulová voda, bio 250 ml

Purity Vision Levandulová voda, bio 250 ml

Čistá levandulová voda vzniká jako cílový produkt, a díky tomu si zachovává krásnou vůni i aromaterapeutické účinky. Působí tonizačně, čistí a zklidňuje pleť i usnadňuje česání vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Levandulová voda Purity Vision je čistou bylinkovou vodou v bio kvalitě, kterou upotřebíte nejen při péči o pleť či vlasy, ale můžete ji vyzkoušet i v domácnosti. Tato voda nevzniká jako vedlejší produkt při destilaci éterických olejů, ale jako hlavní výrobek, takže si zachovává svou krásnou, lehce kořeněnou vůni levandulových kvítků.

Levandulová voda nabízí výborný prostředek pročištění, tonizaci a zklidnění pleti. Odstraňuje začervenání a pomáhá zmírnit nepříjemný pocit pnutí. Zároveň působí příznivě na akné, harmonizuje produkci mazu, výborně zklidňuje a dezinfikuje pokožku po holení i epilaci. Najde své uplatnění při péči o vlasy, usnadní jejich rozčesávání a při masáži vlasové pokožky podpoří jejich správný růst.

Díky aromaterapeutickým účinkům užijete levandulovou vodu také v případě, že vás trápí stres, bolest hlavy, nachlazení či horečka. Zároveň má příznivé účinky při nevolnostech, a to i těhotenských. Působí také jako skvělý přírodní osvěžovač vzduchu, provoní povlečení i prádlo při žehlení. V šatníku pak odpudí nevítané moly. Levandulovou vodu lze zařadit do různých receptů. Hodí se do limonád, čajů nebo různých dezertů.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku.

Ostatní kategorie: Hydroláty

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15 , 768 04, Střílky, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?