Nobilis Tilia Libavka 10 ml

Nobilis Tilia Libavka 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 140 Kč

Čistá rostlinná silice z čínské libavky má silný prohřívací efekt. Díky tomu účinně ulevuje od bolestí, zmírňuje napětí ve svalech a kloubech a zároveň podporuje periferní prokrvení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Libavka je čistou přírodní silicí, jenž není příliš známá, avšak překvapí vás svými prospěšnými účinky. Neobsahuje žádné přidané syntetické látky a je vyráběna v lékopisné kvalitě. Její sladce medicinální vůně probudí všechny vaše smysly a povzbudí psychickou i tělesnou stránku organismu.

Libavka má silné prohřívací účinky, čímž snadno zmírňuje nadměrné svalové napětí a účinně ulevuje i od dlouhotrvajících a chronických bolestí. Její použití je vhodné při mnoha onemocněních spojených s nadměrnou bolestivostí, jako je například artróza či revmatismus.

Éterický olej z libavky zároveň silně posiluje lokální prokrvení a celkově stimuluje periferní krevní oběh. Její účinky oceníte v případě zatuhlých svalů a kloubů, ale díky podpoře prokrvení také pokud vás trápí celulitida. Olej díky jeho vysoké efektivitě doporučujeme používat pouze krátkodobě a v malých dávkách.

Známá neznámá libavka

Přírodní silice z libavky vás příjemně překvapí nejen mírně osvěžující vůní, ale všeobecně prospěšnými účinky na tělo i mysl. Libavka má prohřívací účinky a podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních, využijete ji však nejen v zimě, ale i v průběhu celého roku. Libavka totiž podporuje regeneraci pokožky a zároveň efektivně tlumí bolesti.

Úleva od bolestí

Éterický olej z libavky v lékopisné kvalitě je šikovným pomocníkem pro bolavé svalstvo a klouby. Díky prohřívacím vlastnostem působí na celý pohybový aparát a uvolňuje unavené svalstvo a klouby. Lze jej použít jako součást masážních olejů či koupelí, které oceníte zejména po těžší tělesné námaze. Libavka zároveň zmírňuje bolesti rovněž u artrózy a revmatizmu. Éterický olej z libavky působí zároveň také proti celulitidě. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Není určen k dlouhodobému užití. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.