Nobilis Tilia Libavka 10 ml

Nobilis Tilia Libavka 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Libavka je čistou přírodní silicí, jenž není příliš známá, avšak překvapí vás svými prospěšnými účinky. Neobsahuje žádné přidané syntetické látky a je vyráběna v lékopisné kvalitě. Její sladce medicinální vůně probudí všechny vaše smysly a působí na psychickou i tělesnou stránku organismu.

Libavka má silné prohřívací účinky, čímž snadno zmírňuje nadměrné svalové napětí a účinně ulevuje i od dlouhotrvajících a chronických bolestí. Její použití je vhodné při mnoha onemocněních spojených s nadměrnou bolestivostí, jako je například artróza či revmatismus.

Éterický olej z libavky zároveň silně posiluje lokální prokrvení a celkově stimuluje periferní krevní oběh. Její účinky oceníte v případě zatuhlých svalů a kloubů, ale díky podpoře prokrvení také pokud vás trápí celulitida. Olej díky jeho vysoké efektivitě doporučujeme používat pouze krátkodobě a v malých dávkách.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Gaultheria Procumbens Oil

Možné alergeny: Gaultheria Procumbens Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Litsea Cubeba 10 ml

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.