Demain Nature Liftingové sérum, koncentrované 30 ml

Demain Nature Liftingové sérum, koncentrované 30 ml

  • Značka: Demain Nature
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Koncentrované liftingové sérum Demain Nature (specifická koncentrovaná směs esenciálních olejů) regeneruje pokožku a oddaluje proces stárnutí. Blahodárné účinky se projevují okamžitě. Díky arganovému oleji má výrazný liftingový efekt. Pokožce dodává jas, hebkost a hladkost. Arganový olej se získává ze semen Argánie trnité (Argania spinosa), která roste výhradně v jihozápadní části Maroka. Tento st

Koncentrované liftingové sérum Demain Nature (specifická koncentrovaná směs esenciálních olejů) regeneruje pokožku a oddaluje proces stárnutí. Blahodárné účinky se projevují okamžitě. Díky arganovému oleji má výrazný liftingový efekt. Pokožce dodává jas, hebkost a hladkost.

Arganový olej se získává ze semen Argánie trnité (Argania spinosa), která roste výhradně v jihozápadní části Maroka. Tento strom produkuje plody podobné
zeleným olivám, které po dosažení potřebného stupně zralosti změní svou barvu na oranžovou. Sklizeň arganových oříšků je velice namáhavá, jelikož se nemohou sklízet za pomoci strojů. Olej se lisuje výhradně mechanicky a za studena, pro získání jednoho litru čistého argonového oleje je potřeba okolo 30 kg plodů a lisování trvá zhruba 10 hodin. Arganový olej díky svému vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vitamínu A a E, antioxidačnímu a protizánětlivému účinku chrání buňky proti volným radikálům. Je velice účinný v boji proti vráskám a napomáhá zpevnění pleti.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: oddálení procesu stárnutí
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Naneste koncentrované liftingové sérum Demain Nature na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a rozetřete ho krouživými pohyby směrem nahoru.
INCI: Argania spinosa oil*, Rosmarinus officinalis oil, citrus aurantium oil, citrus aurantium amara oil, limonene, linalol, geraniol
*produkt ekologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Demain Nature je francouzská značka přírodní a bio kosmetiky, která vychází z použití hlavních uznávaných ingrediencí v oblasti buněčné obnovy pleti pro uchování mládí. Tato řada obsahuje více než 99,02% aktivních látek, které zaručují zachování mladého vzhledu pleti a účinnou hydrataci. Filozofií kosmetiky Demain Nature je nabízet svým klientkám možnost využití nejposlednějších objevů tím, že neustále vyvíjí svou řadu tak, aby bylo respektováno jejich zdraví a rovněž životní prostředí. Suroviny pro výrobu kosmetiky pocházejí z biologicky čistého zemědělství, jsou bez chemických konzervantů, syntetických parfémů a barviv a nejsou testovány na zvířatech. Jedná se o certifikovanou přírodní kosmetiku, která obdržela certifikát od společnosti Ecocert. Hlavními složkami produktů Demain Nature jsou arganový olej, izoflavony ze sóji, ovocné kyseliny a polyfenoly, které regenerují buňky, mají protistárnoucí a antioxidační účinek a působí proti volným radikálům. Výrobky jsou tak skvělým pomocníkem pro udržení pokožky ve svěžím mladém a zdravém stavu.

kontakt na výrobce:
Demain Nature
23, rue Auguste Guénot
311 00 Toulouse
France
www.demain-nature.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: