Medikomed Limetka 10 ml

Medikomed Limetka 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z limetky s trpce citrusovou vůní působí velice osvěžujícím a revitalizačním dojmem. Zmírňuje známky únavy a stresu a pomáhá při nechutenství.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Limetka je rostlinná silice z limetek bez přidaných syntetických ingrediencí. Limetka je jedním z vůbec nejoblíbenějších éterických olejů díky své typické jiskrné citrusové vůni, jež dodá vaší domácnosti svěžest a energii. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy.

Esenciální olej z limetky působí velice osvěžujícím dojmem a ihned vás probudí v případě únavy. Má povznášející efekt a zlepšuje náladu. Působí významně na psychiku, podporuje kreativitu a tvořivost. Zároveň zmírňuje příznaky úzkosti či zvýšeného stresu.

Limetka je velice oblíbená také jako součást masážních či koupelových přípravků. Uvolňuje namáhané svalstvo a dodává sílu při fyzickém či duševním vyčerpání. Má také příznivý vliv na správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nevolnosti či nechutenství.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu kůže. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantifolia Oil

Možné alergeny: Citrus Aurantifolia Oil

Aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.