CdVet Lisované krmivo Fit-Crock Štěně 200 g

CdVet Lisované krmivo Fit-Crock Štěně 200 g

Lisované krmivo Fit-Crock Štěně je za studena lisované (neextrudované) suché krmivo pro štěňata s přírodními vitamíny a minerály. Je vhodné pro štěňata všech plemen a zajišťuje jim optimální výživu na přírodní bázi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lisované krmivo Fit-Crock Štěně je za studena lisované (neextrudované) suché krmivo pro štěňata s přírodními vitamíny a minerály. Kromě vysokého podílu masa obsahuje také různá semínka a klíčky, olej lisovaný za studena, karotku a směs vybraných léčivých bylin.

Dobře vyvážené složení přírodních látek v krmivu pokrývá široké výživové spektrum také v oblasti stopových prvků a minerálních látek a zajišťuje tak optimální základní výživu štěňat na přírodní bázi. Válečkové lisované briketky mají průměr 6 milimetrů, délku cca 10 - 15 milimetrů a jsou svojí velikostí určeny pro štěňata všech  plemen.

Za studena lisované krmivo Fit-Crock je vedle přirozené syrové stravy ideální krmivo pro zdravá štěňata a osvědčená výživová prevence v předcházení zdravotním problémům i civilizačních chorob, jako jsou například kožní problémy, alergie, onemocnění kloubů, reprodukční, trávicí nebo jiné potíže.

Krmivo Fit-Crock s přírodními vitamíny neobsahuje žádné syntetické látky a obsažené byliny podporují přirozené čistění střevNebobtná v žaludku a nezvětšuje svůj objem, čímž minimalizuje riziko přetočení neboli torze žaludku.

Dávkování: Krmivem Fit-Crock krmte štěňata malých plemen do devátého měsíce a štěňata středních a velkých plemen do čtvrtého až sedmého měsíce. Následně přejděte na krmivo pro psy dospělé. * Nejmenší pes (1až 5kg): 50 až 100 gramů. * Malý pes (5 až 10kg): 100 až 200 gramů. * Střední pes (10 až 20kg): 200 až 300 gramů. * Velký pes (20 až 35kg): 300 až 400 gramů. * Největší pes (nad 35kg): 400 až 600 gramů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kukuřice, Maso a vedlejší masové produkty (100% jehněčí a ovčí z jatek), Rýže, Karotka, Krevní moučka, Rybí moučka, Pivní kvasnice, Hovězí tuk, Kukuřičné klíčky, Semínka z cukrové řepy, Za studena lisovaný rostlinný olej, Melasa, Mléko a mléčné produkty, Lněné semínko, Mořská řasa, Sladové klíčky, Kopřiva dvoudomá, Březové listy, Ostropestřec mariánský, Smetánka lékařská, Extrakt z jader hroznového vína, Rozmarýn, Směs bylin

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: