Hloubková hygiena kůže Litofyto-maska 6, zúžení pórů a vyrovnání struktury 50 g

Hloubková hygiena kůže Litofyto-maska 6, zúžení pórů a vyrovnání struktury 50 g

Pečujte o svou pleť účinně!Litofyto-masky řady Tajemství Krásy jsou prostředky komplexní péče pro regeneraci a omlazení kůže.Každá z masek je unikátní kompozicí přírodních látek: minerálů vulkanického původu, přírodních solí, jílů, křídy, mikroelementů životně důležitých pro kůži a organizmus, zárodečných obalů rýže a pšenice, aktivních směsí léčivých bylin, opracovaných za pomoci speciální techno

Pečujte o svou pleť účinně!
Litofyto-masky řady Tajemství Krásy jsou prostředky komplexní péče pro regeneraci a omlazení kůže.
Každá z masek je unikátní kompozicí přírodních látek: minerálů vulkanického původu, přírodních solí, jílů, křídy, mikroelementů životně důležitých pro kůži a organizmus, zárodečných obalů rýže a pšenice, aktivních směsí léčivých bylin, opracovaných za pomoci speciální technologie.
Masky se aktivují čistou vodou těsně před nanesením na kůži. To umožnilo vyloučit jakékoli konzervanty či stabilizátory, i jakékoli další syntetické látky neblaze působící na kůži a přesto zajistit optimální dobu použitelnosti. Zároveň se podařilo uchovat jedinečné vlastnosti každé z přítomných složek a posílit jejich vzájemné působení.

Výsledky předčí veškerá očekávání:
n Efekt důsledného používání Litokomplexu s Litofyto-maskami je srovnatelný s radikálními kosmetickými procedurami, jako je plastický či chemický lifting: jizvy se vyhlazují, póry vyrovnávají, probíhá vypnutí kůže a korekce kontur obličeje, zesvětlují se pigmentové skvrny.
n Spouští se proces regenerace a normalizace typu kůže: mastná, suchá a smíšená pleť se stává normální.
n Radikální odstranění výskytu akné i jeho důsledků - jizev a nestejnorodosti struktury kůže.

Litofyto-masky Tajemství Krásy jsou zastoupeny v 16ti formulích, z nichž 14 je určeno pro kůži víček, obličeje, šíje a dekoltu, a formule 15 a16 pro vlasy a kůži hlavy.
Litofyto-masky formule 1 - 7 a 15 mají ve svém základu zeolit (přírodní vulkanický tuf bohatý na křemík), který zajišťuje skvělou detoxikaci buněk kůže, vykazuje efekt kvalitního liftingu, napomáhá řádnému obnovení epidermis (vrchní vrstvy kůže), stimuluje syntézu kolagenu a posiluje přirozenou imunitu kůže.
Litofyto-masky formule 8 -14 a 16 jsou založeny na křídě (přírodním minerálu obsahujícím hořčík), která napomáhá udržení přirozené buněčné vláhy, posílení kůže, stimulaci obnovení a regenerace dermy (spodních vrstev kůže).

V průběhu tvorby systému péče o kůži, její regenerace a omlazení, tvůrci kosmetiky Tajemství Krásy došli k závěru, že buňky kůže nejlépe fungují a nejlépe se obnovují, při střídání Litofyto-masek založených na zeolitu a křídě (např. ve středu Litofyto-maska č.1 „Lifting“ a v sobotu Litofyto-maska č.8 „Korekce věkových změn“), po dobu 4 až 6ti týdnů.

Vysoká výživná hodnota Litofyto-masek je dána jejich bohatou skladbou mikroelementů. Analýza množství prvků obsažených ve výluhu Litofyto-masek prokázala, že koncentrace mikroelementů, nezbytných pro syntézu bílkovin, proces detoxikace, antioxidační ochranu a skladbu makromolekul, nepřevyšují fyziologickou normu. Ve složení Litofyto-masek byla prokázána přítomnost železa, zinku, hořčíku, draslíku, fosforu, síry, natria, manganu, křemíku a dalších důležitých prvků.


Formule č. 6 - Zúžení pórů, vyrovnání struktury kůže, na základě zeolitu
Efektivně vyrovnává a očišťuje kůži s rozšířenými póry se vzhledem pomerančové kůry. Dobře tonizuje a vypíná kůži, stahuje póry, působí antisepticky.VŠEOBECNĚ:
Už jste se někdy zamysleli nad tím, jak Vaše oblíbené krémy působí na Vaše zdraví? Na Vaše játra, imunitní systém či klouby? Při nedávných studiích bylo prokázáno, že takové složité látky, jako jsou hormony, vitamíny a rostlinné alkaloidy, pronikají do krve již během několika minut po jejich nanesení na kůži (dobrým příkladem jsou hormonální či nikotinové náplasti). A stejně tak se do krve dostává i velké množství konzervačních, syntetických a povrchově aktivních látek, které narušují přirozené procesy kůže, a které jsou součástí běžných krémů a kosmetiky obsahující vlhkost. Tyto látky pak tělo není schopné zpracovat a tak je ve zbytkové formě ukládá do tkání, šlach, kloubů a dalších míst těla. Tímto způsobem pak mohou vznikat různé alergie a další nežádoucí účinky.

V současné době již můžeme vidět snahu používat ekologické a bio- výrobky ve všech oblastech našeho života. Stále více si uvědomujeme, že bychom měli používat prostředky, které nenarušují životní prostředí a zejména pak mechanismy našeho vlastního těla. A proto by se nedílnou součástí zdravého životního stylu měla stát i ekologická kosmetika.

Na základě lidových receptur a vědeckého výzkumu, se znalostí oborů biologie, medicíny a chemie, vyvinula a patentovala Vědecko výrobní laboratoř „LN-Kosmetika“, v čistém prostředí Sibiřské tundry, zcela nový typ ekologické kosmetiky - suchou litofyto-kosmetiku!

Litofyto - je slovo řeckého původu (lithos = kámen, fyton = rostlina) a litofyto-kosmetika je minerálně rostlinná kosmetika.

Prostředky suché litofyto-kosmetiky jsou sypké prášky obsahující pouze přírodní minerály a rostliny. Jejich suchá forma zajišťuje přirozenou konzervaci a účinné látky v naprosto koncentrované formě, na rozdíl od běžných krémů či mycích prostředků, které obsahují jen velmi malé množství účinných látek a ve větší části obsahují látky, které pouze utváří formu prostředku jako jsou: voda, tuky, parfémy, konzervační a další syntetické látky. Se suchou kosmetikou si tedy ve skutečnosti pořídíte směs účinných látek, kterou postačí pouze navlhčit pitnou vodou a získat tak ideální prostředek pro plnohodnotnou hygienu a péči o Vaše tělo.

Suchá litofyto-kosmetika odpovídá všem požadavkům současné ekologické kosmetiky:
n Obsahuje pouze přírodní ingredience. Neobsahuje jediný gram konzervantů a jiných chemických složek.
n Vědecko výrobní laboratoř „LN-Kosmetika“ provádí důkladnou laboratorní kontrolu přírodních zdrojů a garantuje jejich bezpečnost. Naleziště každé ze surovin je průběžně kontrolováno na obsah škodlivých látek, nečistot, těžkých kovů atd.
n Při výrobě se používají výhradně procesy bez chemického zpracování přírodních surovin, které si tak zachovají své žádoucí vlastnosti.

Litofyto-kosmetika je tedy unikátním komplexem přírodních minerálů a rostlin který neobsahuje žádné konzervační látky, žádná barviva, žádné parfémy ani jiné syntetické komponenty. Je 100% přírodní!
Hlavní důraz není kladen na výživu kůže zvenčí, ale na unikátní metodu hloubkového očištění kůže, obnovení jejích přirozených mechanismů, udržení nezbytné výměny vláhy a vyživování kůže zevnitř.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: