Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 1, vypnutí kůže 450 g

Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 1, vypnutí kůže 450 g

Litofyto-sůl formule 1 podporuje prokrvení pokožky a stimuluje činnost lymfy. Pokožku posiluje a zanechává ji pružnější, zlepšuje regenerační schopnosti pleti a eliminuje bolesti kloubů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Litofyto-sůl formule 1 Hloubková hygiena kůže obohacuje kůži o vzácné prvky nezbytné pro syntézu stavebních bílkovin základní vrstvy kůže - kolagenu a elastinu. Zlepšuje vyplavování nečistot díky aktivaci kapilárního průtoku, stimuluje činnost lymfy a tím kůži výrazně zpevňuje.

Litofyto-sůl v sobě spojuje nejlepší vlastnosti solných a bylinných procedur a umožňuje snadno připravit koupel, roztok pro parní inhalaci či bahno pro přímou aplikaci v domácích podmínkách. Koupele obecně mají velký význam pro kosmetické i léčebné účely. Zlepšují prokrvení, což umožňuje lepší prostupnost aktivních látek, které pak působí na celý organizmus. Soli obsažené ve složení koupele se podílejí na regulaci různých biologických procesů: je znám jejich vliv na centrální nervový systém, práci endokrinních žláz, stimulaci procesů obnovy a regenerace tkání i normalizaci látkové výměny.

Během koupele, parní lázně či inhalační procedury s Litofyto-solemi probíhá, díky obsaženým bylinám, nasycení krve fytoncidy (přirozenými rostlinnými antibiotiky), zlepšuje se buněčné dýchání, zvyšuje se aktivita epitelu dýchací trubice i průdušek, čímž narůstá příjem kyslíku. Zlepšuje se spánek, zvyšuje aktivita organismu a odcházejí kloubní a svalové bolesti.

Pro nejsilnější účinek se Litofyto-sůl aplikuje ve formě bahna (husté kaše) přímo na problematické partie. Takové použití stimuluje procesy hojení, zmírňuje otoky, zvyšuje obranyschopnost proti bakteriím, napomáhá tvorbě aktivních látek v nervovém systému.

Použití: Pro bylinnou koupel rozmíchejte přibližně 100 gramů Litofyto-soli s trochou velmi horké vody a vlijte do koupele pro vás příjemné teploty. Čím vyšší teplota vody, tím kratší doba koupele - od 8 do 15 min.

Tip: Před procedurou se doporučuje očistit kůži Litokomplexem a po ní případně nanést Litofyto-masku dle typu pleti.

Upozornění: Žádnou z uvedených procedur neprovádějte při: hypertenzi 3. stupně, akutním infekčním onemocnění, kavernách na plicích, vysoké pravděpodobností rozedmy plic (dušnosti), mokvajícím ekzému a také při alergii na některou ze složek Litofyto-soli.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Zeolite, Sodium Bicarbonate, Brassica Juncea Seed Powder, Secale Cereale Bran, Triticum Vulgare Bran, Avena Sativa Bran, Pinus Sibirica Shell Powder, Chamomilla Recutita Flower, Kaolin, Betula Alba Leaf, Urtica Dioica, Trifolium Pratense Flower/Leaf/Stem, Thymus Serpyllum Leaf, Bidens Tripartita Flower/Leaf/Stem , Melilotus Officinalis Herb, Taraxacum Officinale Root, Humulus Lupulus (Hop) Cone, Mentha Piperita Leaf, Herniaria Glabra Leaf, Ribes Nigrum Leaf, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem , Artemisia Absinthum Herb , Origanum Vulgare Leaf

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Typy pokožky: normální pokožka

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?