Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 2, hydratace 450 g

Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 2, hydratace 450 g

  • Bez DPH 702 Kč

Litofyto-sůl formule 2 zlepšuje přirozenou hydrataci pokožky a podporuje regeneraci tkání. Zajišťuje pokožce hebkost a zpevňuje epidermis, což pleť také chrání před ztrátou vláhy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Litofyto-sůl formule 2 Hloubková hygiena kůže uvolňuje kožní kapiláry a zlepšuje obnovu hyaluronové kyseliny, která udržuje přirozenou vláhu v kůži. Zajišťuje pokožce hebkost a zpevňuje epidermis, což také chrání před dehydratací. Formule se doporučuje při zvýšené suchosti kůže.

Litofyto-sůl v sobě spojuje nejlepší vlastnosti solných a bylinných procedur a umožňuje snadno připravit koupel, roztok pro parní inhalaci či bahno pro přímou aplikaci v domácích podmínkách. Koupele obecně mají velký význam pro kosmetické i léčebné účely. Zlepšují prokrvení, což umožňuje lepší prostupnost aktivních látek, které pak působí na celý organizmus. Soli obsažené ve složení koupele se podílejí na regulaci různých biologických procesů: je znám jejich vliv na centrální nervový systém, práci endokrinních žláz, stimulaci procesů obnovy a regenerace tkání i normalizaci látkové výměny.

Během koupele, parní lázně či inhalační procedury s Litofyto-solemi probíhá, díky obsaženým bylinám, nasycení krve fytoncidy (přirozenými rostlinnými antibiotiky), zlepšuje se buněčné dýchání, zvyšuje se aktivita epitelu dýchací trubice i průdušek, čímž narůstá příjem kyslíku. Zlepšuje se spánek, zvyšuje aktivita organismu a odcházejí kloubní a svalové bolesti.

Pro nejsilnější účinek hloubkové hygieny kůže se Litofyto-sůl aplikuje ve formě bahna (husté kaše) přímo na problematické partie. Takové použití stimuluje procesy hojenízmírňuje otoky, zvyšuje obranyschopnost proti bakteriím, napomáhá tvorbě aktivních látek v nervovém systému.

Použití: Pro bylinnou koupel rozmíchejte přibližně 100 gramů Litofyto-soli s trochou velmi horké vody a vlijte do koupele pro vás příjemné teploty. Čím vyšší teplota vody, tím kratší doba koupele - od 8 do 15 min.

Tip: Před procedurou se doporučuje očistit kůži Litokomplexem a po ní případně nanést Litofyto-masku dle typu pleti.

Upozornění: Žádnou z uvedených procedur neprovádějte při: hypertenzi 3. stupně, akutním infekčním onemocnění, kavernách na plicích, vysoké pravděpodobností rozedmy plic (dušnosti), mokvajícím ekzému a také při alergii na některou ze složek Litofyto-soli.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Nerafinovaná kamenná sůl, Vulkanický tuf, Bílý jíl, Soli mědi, draslíku, hořčíku a zinku, Slupky zárodečné rýže a pšenice, Ovesné otruby, Hořčičný prášek, Řebříček, Kořen pampelišky, Kopr, Heřmánek, Šištice chmele, Bříza, Máta peprná, Květ bezinky, Lněné semínko, Len setý, Jehličí jedle, Jehličí borovice, Jehličí cedru, Lístky růže, Kořen puškvorce, Cukr

Konzistence: prášková

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?