Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 3, normalizace kůže 450 g

Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 3, normalizace kůže 450 g

Litofyto-sůl formule 3 Hloubková hygiena kůže má výrazný protizánětlivý efekt a pomáhá normalizovat funkci mazových a potních žláz. Doporučuje se při mastné seborei, výsevu akné, furunklech či chronických ekzémech. Urychluje procesy regenerace tkáně kůže, normalizuje odvod potu a navíc dodává příjemnou vůni.

Litofyto-sůl v sobě spojuje nejlepší vlastnosti solných a bylinných procedur a umožňuje snadno připravit koupel, roztok pro parní inhalaci či bahno pro přímou aplikaci v domácích podmínkách. Koupele obecně mají velký význam pro kosmetické i léčebné účely. Zlepšují prokrvení, což umožňuje lepší prostupnost aktivních látek, které pak působí na celý organizmus. Soli obsažené ve složení koupele se podílejí na regulaci různých biologických procesů: je znám jejich vliv na centrální nervový systém, práci endokrinních žláz, stimulaci procesů obnovy a regenerace tkání i normalizaci látkové výměny.

Během koupele, parní lázně či inhalační procedury s Litofyto-solemi probíhá, díky obsaženým bylinám, nasycení krve fytoncidy (přirozenými rostlinnými antibiotiky), zlepšuje se buněčné dýchání, zvyšuje se aktivita epitelu dýchací trubice i průdušek, čímž narůstá příjem kyslíku. Zlepšuje se spánek, zvyšuje aktivita organismu a odcházejí kloubní a svalové bolesti.

Pro nejsilnější účinek hloubkové hygieny kůže se Litofyto-sůl aplikuje ve formě bahna (husté kaše) přímo na problematické partie. Takové použití stimuluje procesy hojenízmírňuje otoky, zvyšuje obranyschopnost proti bakteriím, napomáhá tvorbě aktivních látek v nervovém systému.

Použití: Pro bylinnou koupel rozmíchejte přibližně 100 gramů Litofyto-soli s trochou velmi horké vody a vlijte do koupele pro vás příjemné teploty. Čím vyšší teplota vody, tím kratší doba koupele - od 8 do 15 min.

Tip: Před procedurou se doporučuje očistit kůži Litokomplexem a po ní případně nanést Litofyto-masku dle typu pleti.

Upozornění: Žádnou z uvedených procedur neprovádějte při: hypertenzi 3. stupně, akutním infekčním onemocnění, kavernách na plicích, vysoké pravděpodobností rozedmy plic (dušnosti), mokvajícím ekzému a také při alergii na některou ze složek Litofyto-soli.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Zeolite, Sodium Bicarbonate, Brassica Juncea Seed Powder, Avena Sativa Bran, Secale Cereale Bran, Triticum Vulgare Bran, Pinus Sibirica Shell Powder, Acorus Calamus Root , Betula Alba Leaf, Sambucus Nigra Flower, Quercus Alba Bark, Urtica Dioica, Tilia Cordata Flower, Mentha Piperita Leaf, Taraxacum Officinale Root, Plantago Major Leaf, Chamomilla Recutita Leaf, Origanum Vulgare Leaf , Juniperus Communis Fruit, Salvia Officinalis Leaf, Humulus Lupulus (Hop) Cone

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?