Hloubková hygiena kůže Litokomplex pro tělo 200 g

Hloubková hygiena kůže Litokomplex pro tělo 200 g

  • Bez DPH 488 Kč

Přírodní čisticí produkt vhodný na pokožku obličeje i celého těla poskytuje hloubkovou očistu bez podráždění. Vyvážená směs minerálů a solí podporuje přirozenou regenerační schopnost pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hloubková hygiena kůže Litokomplex pro tělo dodává nový význam slovu dokonalá čistota. Tento specifický přípravek byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a je určen pro perfektní hygienu pokožky obličeje i celého těla. Je zcela přírodní, obsahuje pouze vyváženou směs minerálů a solí, bez jakýchkoliv barviv, konzervantů či parfemace. Litokomplex je vhodný i pro citlivou pokožku nebo kůži trpící akné a dalšími nedokonalostmi.

Litokomplex detoxikuje organismus zcela v souladu s jeho přirozeným metabolismem a okamžitě rozpouští organické i neorganické nečistoty. Zároveň však nevysušuje pokožku, nenarušuje lipidovou kožní bariéru a podporuje regenerační schopnost pleti. Pravidelné používání Litokomplexu stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.

Litokomplex je vhodný jak pro suchou, tak mastnou pokožku. Efektivně normalizuje její stav a lze jej použít také na vlasy. Ihned zbavuje kůži toxinů a dodává jí zdravý vzhled. Je zcela nedráždivý a nezpůsobuje nepříjemné svědění. S Litokomplexem poznáte, co opravdu znamená perfektně čistá a zářivá pokožka.

Použití: Těsně před použitím smíchejte prášek Litokomplexu s malým množstvím vody, naneste na mokrou kůži a nechte několik okamžiků působit. Litokompex můžete bez obav použít i pro jemnou pleť obličeje. Po několika minutách působení opláchněte vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Chloride, Kaolin, Sodium Bicarbonate, Copper Sulfate

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parfemace

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Typy vlasů: mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?