Saloos Litsea Cubeba 10 ml

Saloos Litsea Cubeba 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 50 Kč

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Litsea Cubeba je přírodní esenciální olej s výraznou citrusovou vůní, jež probudí všechny vaše smysly. Vůně této esence pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a přináší do vaší domácnosti svěží atmosféru plnou energie. Litsea cubeba pročišťuje vzduch a lze ji použít také pro dezinfekci místností.

Tento éterický olej působí jako přírodní antidepresivum a pomáhá při problémech s koncentrací. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu či duševního vyčerpání. Podporuje přirozenou regenerační schopnost organismu a dodává energii a sebevědomí.

Litesa cubeba působí také preventivně proti širokému spektru infekčních onemocnění a podporuje imunitní systém. Lze ji také použít do masážních přípravků na unavené nohy. Ulevuje od bolestí hlavy a pohybového aparátu, zejména pak svalů a kloubů.

Probuďte se

Éterický olej Litsea cubeba Saloos vás zaplaví přívalem energie. Intenzivní citrusová vůně má velmi osvěžující účinky na tělo i mysl a přivítáte ji zejména v okamžicích, kdy jste unavení a docházejí vám síly. Litsea cubeba zlepšuje schopnost koncentrace a pomůže vám naladit se na náročný den. Zároveň skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Pro dobrou náladu

Éterický olej Litsea cubeba zároveň působí jako přírodní antidepresivum, dodává dobrou náladu a posiluje psychickou odolnost. Jeho účinky oceníte zejména v náročných životních obdobích, při nadměrném stresu a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže nabrat nové síly a dodá optimismus. Litsea cubeba také podporuje sebedůvěru a působí proti nervozitě.

Povzbuzení a energie

Éterický olej Litsea cubeba je přirozeně antiseptický, proto se hodí jako dezinfekce do místností. Působí preventivně proti celé škále infekčních onemocnění a brání množení škodlivých mikroorganismů. Zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost, a tím i dlouhodobě chrání proti infekcím. Ulevuje od bolestí svalů a kloubů a zmírňuje také migrény a bolesti hlavy. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Litsea Cubeba Oil

Možné alergeny: Litsea Cubeba Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.